ijournal.cz

Trendy v profesionální kosmetické péči a nehtovém designu přinese podzimní veletrh FOR BEAUTY. Nepropásněte soutěž o vstupné

red Zdroj: PVA EXPO PRAHA 3.9.2022 Různé, Soutěže

Podzimní veletrh FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 7. – 8. října 2022 v PVA EXPO PRAHA. Na výstavišti v Letňanech se představí tuzemští i zahraniční vystavovatelé s nejnovějšími produkty a službami. Unikátní show a ukázky trendů nabídnou mezinárodní soutěže a chybět nebudou ani odborné workshopy a ukázky líčení pro veřejnost. Tváří podzimního veletrhu je herečka a zpěvačka Barbora Poláková. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

FOR_BEAUTY_2022_podzim

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, péče o nohy, nehtového designu a nehtové modeláže FOR BEAUTY tradičně přináší to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu. Ve dvou halách výstaviště v Letňanech se představí nejznámější tuzemské i zahraniční značky určené pro profesionální salonní užití i domácí péči o pleť a mistři napříč beauty obory předvedou nevídanou show.

„Veletrh FOR BEAUTY uvede hned několik mistrovství České republiky. Mezinárodní soutěž BARBER BATTLE, která proběhne ve čtyřech holičských disciplínách, je jedním z evropských soutěžních klání, ze kterých vzejde nejlepší barber roku 2023. Návštěvníci tak budou mít jedinečnou možnost vidět při práci nejlepší z nejlepších ve svém oboru. Úspěšné profesionály představí i LASH QUEEN – Mistrovství ČR v prodlužování řas a lash liftingu, které ukáže zručnost, pečlivost i nápaditost v estetice řas. A opominout nemohu ani MAKE-UP Mistrovství ČR, které se nese v duchu motivu PINK BEAUTY. Téma otevírá prostor invenci inspirované historií, například dobou Madame de Pompadour, současným trendům i futuristickému pojetí. Návštěvníci veletrhu budou moci sledovat také soutěž BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a celosvětové mistrovství v nail designu NAILPRO CZECHIA,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

foto_rasy_oboci
Bohatý program i výhodné nákupy

Doprovodný program nabídne celou řadu prezentací a workshopů formou přednášek v rámci beauty pointů.

Hlavní pódium a dějiště mnoha zajímavých akcí bude umístěno v Hale 4, v němž budou mít největší zastoupení vystavovatelé sekce designu nehtů a pedikúry, designu řas, péče o vlasy a budou zde probíhat i profesionální soutěže. V Hale 3 budou zastoupena odvětví kosmetiky, anti-agingu, SPA, relaxace a regenerace.

Návštěvníci si po oba dny budou moci zakoupit produkty za veletržní ceny. Ukázky profesionálního líčení představí Make-up Institute Prague a zájemci mohou využít i možnosti nechat se nalíčit.

Z řad vystavovatelů představí svoje produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design například společnosti NaniNails, INDIGO NAILS, BrillBird, MarilyNails, Enii Nails či ORLY. Produkty pro péči o řasy uvedou společnosti Glamour lashes, JB lashes a SKINSO.

foto_doprovodny_program

Profesionální vlasovou péči nabídne NATULIQUE, Elgon Cosmetic a FarmaVita. Přípravky pro pedikérskou praxi předvede například značka Profi-pedikura.cz, CONETA, Allpresan či BisBis.

Mezi vystavovateli nebudou chybět ani firmy s produkty pro profesionální kosmetickou péči a maséry. Zastoupeny budou značky GIGI Laboratories, pHformula, Obagi, BMED – iS CLINICAL, KLARA ROTT, VENIRA, značka Saloos nabízející produkty celotělové péče a značka dekorativní kosmetiky ERRE Due.


Vyhrajte 2x vstupenku na veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy a užijte si celý den plný krásy a péče o tělo i duši.Soutěžní otázka: Kolikrát ročně se veletrh FOR BEAUTY koná?

a) jedenkrát
b) dvakrát
c) čtyřikrát

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 12. září 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – veletrh. Výherce budeme kontaktovat emailem, kdy v příloze naleznete dvě vstupenky.
Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PVA EXPO PRAHA