Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Titul Miss léta 2017 putuje do Ústí nad Labem. Vyhrála jej Angelika Kostyshynová

red Zdroj: Miss léta 4.10.2017 Akce

Po slavnostním zahájení v červnu na závodišti Velké Chuchli v rámci Ladies day, se tam soutěž Miss Léta opět vrátila, aby velkolepě zakončila ročník 2017 a vyhlásila vítězky.

27 Slavnostní vyhlášení s Alex Belingerovou a Terezou Bohuslavovou

Ředitel soutěže odjel na dovolenou a nechal v tom organizátorku a produkci samotné. Novou úřadující Miss Léta 2017 se nakonec stala Angelika Kostyshynová (21 let) z Ústí nad Labem. Bude tak reprezentovat na světovém finále Miss. Vyhrála auto Ford Focus od společnosti Ford Carent na rok a luxusní ceny zn. Premium Fashion Brands, Olympus, Exclusive Beauty Clinic, AG plus a Odvárka, Mary Kay, Body Wraps, Brazil Keratin, Max Eli, Mironet, Werso, BMH. Druhé místo obsadila Iveta Maurerová (18 let) ze Znojma, třetí místo získala Kristýna Malířová (18 let) z Čížkovic a Miss Sympatii získala Petra Ejemová (18 let) z Příbrami. V rámci finále společnost Premium Fashion Brands představila novou módní značku, která se nově objeví i v Čechách, Armani Exchange. Dívky poprvé v ČR představily trička této značky.

31 Vítězky Miss Léta 2017 s organizátorkou
Vyhlášení bylo napínavé, radostné a smutné zároveň.

Zahájením finále Miss Léta bylo taneční vystoupení profesionálních tanečníků za doprovodu zpěvačky Adely Částkové, kdy samotné finalistky uvedly poprvé na podiu taneční choreografií. Finálovým odpolednem provázela Veronika Farářová.

Dalším vstupem byla módní přehlídka Pavly Michalíkové, která představila kolekci „I love you“ připravenou přímo pro finalistky. Na pódiu samozřejmě nechyběla ani hlavní soutěžní disciplína, a to promenáda v plavkách, kdy porotci měli prostor pro bodování svých favoritek. Hosté byli po celé odpoledne vyzýváni k hlasování o svou Miss Sympatie. Vrcholem velmi nabitého odpoledne bylo vyhlášení Miss Léta 2017, kdy nejdříve finalistky soutěže nastoupily v luxusních třpytivých róbách módní návrhářky Alice Abraham, opět za doprovodu zpěvačky Adely Částkové, která zazpívala svou vlastní píseň Malý princ.

9 Promenáda v plavkách

Kromě partnerů a sponzorů se v porotě objevila majitelka spodního prádla Werso, jejíž tváří je přední česká modelka a bývalá finalistka Miss, Kateřina Votavová. Stejně jako na semifinálovém kole hlasoval i zpěvák, Jaro Smejkal.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss léta