ijournal.cz

Tipy na přírodní doplňky stravy, které pomohou s podzimním splínem

red Zdroj: www.zoot.cz 22.7.2021 Krása a zdraví

Ivana Bednářová Častvajová, BA, zoot.cz

Podzimní období je plné pochmurného počasí i nálady. Výživová poradkyně Ivana Bednářová Častvajová radí jak bojovat s podzimním splínem       s doporučením některých doplňků stravy na přírodní bázi, které mohou pomoci.TIP 1 – Moringa z Filipín

moringaMoringa je skvělým pomocníkem pro posílený obranyschopnosti a přirozeným zdrojem například vitamínu C, železa, hořčíku i draslíku, které přispívají k udržování normální psychické pohody. 

Moringa olejodárná je považována za mimořádnou superpotravinu pro její nutriční kvality a vysoký antioxidační, protizánětlivý a ochranný efekt. Ve východních kulturách byla používána jako prostředek k prevenci onemocnění jako je diabetes, respirační a kardiovaskulární onemocnění, zažívací potíže, anémie, artritida a další. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku. Moringu z Filipín od společnosti Herb&Me můžete koupit na zoot.cz

Cena: 495 Kč

Silymarin Naturalis


TIP 2 – Doplněk stravy s ostropestřcem Silymarin Naturalis

Antioxidant ostropestřec je v doplňku stravy Silymarin Naturalis v 98% čistotě. V žaludku nedegraduje, ale začne se vstřebávat až ve střevech, což přináší vysokou účinnost.

Ostropestřec je přírodním antioxidantem s pozitivním vlivem na funkci jater i srdce. Podporuje obranyschopnost a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Čistý ostropestřec ve vysoké kvalitě od české značky Naturalis pořídíte na zoot.cz.

Cena: 625 Kč


TIP 3 – Přírodní kapsle Serafin Hořčík + B6

Vhořčík přírodních kapslích Serafin najdete kombinaci hořčíku a vitamínu B2, které oba příznivě působí na únavu, vyčerpání a regeneraci svalů. Jsou ideální volbou pro náročné podzimní období, kdy nás přepadne únava, skleslá nálada a nechuť vstávat.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přirozenému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k psychické pohodě. Vitamín B6 podporuje normální činnost nervové soustavy a metabolismu homocysteinu, snižuje míru vyčerpání, přispívá k lepší psychice a funkci imunitního systému.

Cena: 190 Kč

 

Vitamin D Moringa forteTIP 4 – Vitamin D Moringa forte

V kapslích české společnosti Herb & Me se skrývá více jak 200 % doporučené denní dávky vitamínu D v přírodní podobě. Doplňte s přicházejícím podzimem jednu z nejdůležitějších látek organismu pro silnou imunitu.

Doplněk stravy obsahuje přírodní formu vitamínu D2 z mletých listů Moringy Olejodárné z Filipín. Vitamín D je nezbytný pro správnou funkci imunity, zdravé kosti a zuby. Lékaři ho doporučují doplňovat právě v podzimním období, kdy klesá množství slunečního záření, čímž se omezuje jeho přirozený příjem při pobytu na denním světle.

Cena: 499 Kč

 

TIP 5 – Bylinný sypaný čaj a kapsle Serafin Restart

čajKombinace bylinného sypaného čaje a přírodních kapslí Restart podporuje obranyschopnost organismu, trávení a napomáhá lepšímu soustředění.

Bylinný čaj je směsí 13 léčivých bylin, mezi kterými najdeme lípu na imunitu, měsíček a zelený čaj pro lepší pružnost žil nebo skořicovník na podporu trávení. Přírodní kapsle stavějí na důležitosti vitamínu C, který nejen posiluje imunitu, ale také zmírňuje příznaky vyčerpání a podporuje fyzický i psychický výkon. Dohromady čaj a kapsle nabízejí široké možnosti na podporu fungování celého těla. Balení čaje a kapslí pořídíte na zoot.cz.

Cena: 125 Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.zoot.cz