Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 20.Leden 2019
ijournal.cz

Tip na skvělou snídani: zajděte do Café Colore

red Zdroj: Café Colore 30.11.2015 Gastronomie, Rady, tipy, názory

IMG_9184Zajít si na snídani do kavárny je trendy. Poklidnou víkendovou snídani nebo pracovní schůzku na začátku dne spojenou s dobrým jídlem si dopřává stále více Pražanů. A právě jim vychází vstříc populární kavárna Café Colore v Jungmannově ulici, která nabízí zřejmě nejpestřejší snídaňovou kolekci v metropoli.

V Café Colore hosté dostanou vše, na co mohou mít po ránu chuť. V bohaté nabídce nechybí pražská šunka, pečená slanina, losos s máslem, vejce do skla i několik druhů omelet – třeba s anglickou slaninou či se žampiony. „Klademe velký důraz na kvalitu produktů a všechna naše vaječná jídla jsou připravená z vajec z rodinné farmy Kubátových z Benešovska. Současně v naší domácí pekárně každý den připravujme několik druhů chleba i snídaňové pečivo,“ vysvětluje majitel Café Colore Martin Novák.

IMG_4946Hosté si mohou sestavit snídani sami nebo dát přednost některému z tradičních snídaňových setů. V nabídce je třeba anglická, lyonská a americká snídaně. Zatímco jednotlivá vaječná jídla se pohybují v cenách od 69 do 105 korun, snídaňové sety s čajem nebo kávou a
 džusy vycházejí na 165 až 265 korun. Výjimku tvoří kontinentální snídaně, která stojí pouhých 98 korun. Velmi oblíbená je domácí snídaně, jejíž součástí je vedle čerstvého pečiva s máslem a domácí zavařeniny také pražská šunka, vařené vejce, káva nebo čaj a čerstvý pomerančový a grepový džus. A to vše za příjemných 165 korun.

Milovníci sladkého ocení nadýchané domácí lívance servírované s ovocem a zakysanou smetanou, případně palačinku s tvarohem a rozinkami, jiné potěší čerstvý croissant opět z vlastní pekárny nebo mísa čerstvého sezónního ovoce. A nechybí ani zdravá snídaně v podobě ovesných vloček se sušeným ovocem či pečeného müsli. Naopak pokud si chtějí hosté užít romantiku se vším všudy, mohou si ke snídani objednat také sklenku sektu, neboť Café Colore je velkým propagátorem českých sektů a v nabídce má velmi pestrý výběr „bublinek“ (samozřejmě nejen těch českých).

www.cafecolore.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Café Colore