Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 16.Únor 2020
ijournal.cz

Tezenis fandí SUPERSTAR

red Zdroj: Tezenis 5.6.2018 Akce

finalisti
Italská značka Tezenis spadající do portfolia proslulé módní společnosti Calzedonia se v České republice těší velké oblibě. Nabízí moderní, stylové a svěží prádlo a oblečené oslovující především mladé lidi, kteří jsou trendy a vyznávají aktivní životní styl. Tato mladistvá a cool značka také dlouhodobě spolupracuje s předními interprety světové pop music – hudba je neoddělitelnou součástí jejího DNA. I díky této vazbě je mezi mladými tak populární!  

_DVO3651

Ne náhodou se tedy Tezenis stal jedním z hlavních partnerů pěvecké soutěže SuperStar 2018. V úterý 30. května 2018 finalisté SuperStar vystoupili na živém koncertě v pražském OC Chodov. Po zdařilé show následovala jejich autogramiáda ve formě meet & great v místní prodejně značky Tezenis. Jedinečné setkání se svými idoly si nenechalo ujít více než 700 fanoušků.

_DVO3660

Budoucí hvězdy pop music zazářily v modelech Tezenis z nové kolekce pro nadcházející sezónu. Ta slaví návrat módy 90. let v oblasti střihů i vzorů. Její součástí je limitovaná linie věnována právě partnerství se SuperStar. Najdeme v ní kousky v módní červené barvě i modely zdobené hvězdičkami, které jsou symbolem hvězdné slávy nově nalezených pěveckých hvězd. Nezapomeňte si některý z nich pořídit i Vy!plavky vrchni dil

plavky spodni dil1KSI364B_9821_0045_F1KTI364A_9821_0019_Fplavky 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tezenis