ijournal.cz

TESCOMA…oceněná, inovativní a 25letá

red Zdroj: Tescoma 22.4.2017 Zajímavosti
Rok 2017 je pro TESCOMU v mnoha ohledech přelomový. Vždyť její příběh se začal psát přesně před 25 lety. Za tu dobu se stala TESCOMA jedničkou na trhu v segmentu kuchyňských potřeb, založila vlastní design centrum, své výrobky dováží do více než 120 zemí světa a pro zákazníky se stala synonymem kvality, funkčnosti a designu.

SmartClick


Precioso


I v letošním roce získaly naše výrobky řadu prestižních designových ocenění. Cenu German Design Award získaly nože PRECIOSO, džbán myDRINK, zdravé dózy DINO, mlýnek na kávu HANDY, provzdušňovač UNO VINO a také pánve smartCLICK. Cenu KitchenInnovation of the Year letos získalo Čokoládové fondue DELÍCIA a Party napichovátka, vidličky a lžičky PRESTO. Vedle cen za produktový design získala TESCOMA vyznamenání spotřebitelské poroty – platinové ocenění „nejoblíbenější značka“ udělované každé tři roky nejlepším firmám v oboru. Cenu Solutions 2017, neboli „chytrá řešení“, si vysloužila Mísa na kynuté těsto s ohřívačem DELÍCIA, která získala také prestižní ocenění Good Design. Ten pak obdržely také již zmiňované nože PRECIOSO, pánve smartCLICK a úplná novinka PURITY MicroWave.
Mlýnek Handy Čokoládové Fondue Delícia
Dózy Dino


V celkovém součtu však TESCOMA během pouhých šesti let získala za své originální produkty 44 světových designových cen a jednu národní – Národní cenu kvality ČR. V neposlední řadě se sluší zmínit, že Petr Chmela, spolumajitel TESCOMY v letošním roce obdržel prestižní ocenění EY Podnikatel roku 2016 České republiky a postupuje tak do celosvětového finále v monackém Monte Carlu, kde bude 10. června bojovat o titul EY Světový podnikatel roku!

Džbán MyDrink Mísa na kynuté těsto


Rok 2017 není pro TESCOMU přelomovým jen v historické rovině, ale také na poli inovací v oblasti technologií. Právě dnes si dovolujeme představit revoluční ošetření povrchu výrobků technologií nanoCARE™! Takto ošetřené výrobky se snadno myjí pouhým opláchnutím a bez saponátů! Nevstřebávají pachy a nezabarvují se, navíc jsou antibakteriální! Technologie nanoCARE™ je založena na trvalé změně polymerních materiálů na atomární úrovni. Kuchyňské potřeby ošetřené touto patentovanou technologií mají řadu jedinečných vlastností a odpovídají nejpřísnějším potravinářským a zdravotnickým standardům. Prvními výrobky, které budou ošetřeny touto technologií bude linie plastového nádobí PURITY MicroWave, která je primárně určena k použití do mikrovlnné trouby.

PURITY Micro Wawe

Zkrátka, TESCOMA má vždy nějaké to eso v rukávu a i dalších 25 let Vás hodlá překvapovat a inspirovat. Vždyť vaření, to je radost a vášeň a s TESCOMOU to jde vždy snáze, chytřeji a rychleji! :-)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tescoma