ijournal.cz

Tereza Vu představila na fest1valu v rámci sekce UNOS novou kolekci spodního prádla Temná duše

red Zdroj: Fest1val 5.5.2024 Móda, obuv, doplňky

Tereza Vu je absolventkou London College od Fashion a jedinou designérkou v rámci ČR a Slovenska, která se věnuje tvorbě spodního prádla kategorii haute couture. Lingerie tohoto levelu se tak může přirozeně prolínat do segmentu plnohodnotného oděvu, jelikož často je nejen jeho absolutním základem, ale spolu vytváří i jeho vizuální a hodnotový „vrchol“. Na fest1valu představí polohu, ve které je výsostně (a ráda) „doma“ – hořkou a živelnou – a ve které má právě výše zmíněný oděv své relevantní místo.

Fest1val_TerezaVU_runway-@im.mvm_Matyas_Matlach
Fest1val_04_Tereza_Vu_BTS_by_Kuba_Zeman

Co Tě inspirovalo při tvorbě této nové kolekce?

Kolekce Temná duše je inspirována filmovými divami a jejich dvojím životem. Navenek sláva, opulentní večírky a pomyslný šťastný život, uvnitř temnota, vyhoření a narůstající deprese…“ říká Tereza Vu.

Fest1val_TerezaVU_BTS-@im.mvm_Matyas_Matlach-
Fest1val_TerezaVU_runway-@im.mvm_Matyas_Matlach


Proč ses rozhodla představit svou prémiovou kolekci Savage právě v Ostravě na fest1val v sekci UNOS?

Fest1val_navrharka_Tereza_Vu_BTS_by_Kuba_ZemanKoncept Fest1valu mě uchvátil hned od samého začátku. Kombinace módy, designu, filmu a architektury mi přijde skvostná a když k tomu přidám ještě magickou lokaci Dolních Vítkovic spolu s úžasným organizačním týmem, tak myslím, že jsem se nemohla rozhodnout líp,“ dodává Tereza Vu.

Fest1val_TerezaVU_runway-@im.mvm_Matyas_Matlach

 
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fest1val