ijournal.cz

Tefal Easy Soup – pokrm pro nejmenší snadno a rychle

red Zdroj: Tefal 29.6.2017 Gastronomie

Pokrmy uvařené doma a z čerstvých surovin jsou samozřejmě ty nejlepší. Jak si ale s malými dětmi najít čas? Pokud chcete domácí stravu, ale nemáte tolik času na přípravu, je tu pro vás perfektní pomocník – Tefal Easy Soup. Díky němu do několika minut připravíte výživné polévky, pyré i přesnídávky.

Tefal Easy SoupTefal Easy Soup zvládne připravit nejrůznější pokrmy. Stačí zvolit ten správný ze čtyř programů (krémová polévka, polévka s kousky, přesnídávky a pyré, mixování směsí) a za pár minut je jídlo hotové. Díky jeho všestrannosti uvaříte nejen polévky, ale i sladké přesnídávky nebo pyré. Ty jsou ideální na zdravou snídani či svačinku pro vaše ratolesti.

Polévku si můžete připravit i s předstihem, a pak použít funkci udržování teploty. Na stůl tak budete jídlo vždy podívat ideálně ohřáté. Povrch nádoby je tepelně izolovaný, takže se nemusíte bát, že by se o něj děti spálily. Další výhodou je program Easy Cleaning pro snadné čištění – do nádoby stačí nalít vodu, stisknout tlačítko a sama se dokonale propláchne. Běžná maloobchodní cena je 2 999 korun.


Hruškovo-banánové pyrébanánové pyré

Pro 4 osoby potřebujete: 400 g hrušek nakrájených na kostičky, 300 g nakrájených banánů, 2 plné polívkové lžíce medu, šťávu z 1/2 citrónu, 80 ml vody

Vložte všechny přísady do přístroje Tefal Easy Soup a vyberte funkci « kompot ». Nalejte směs do malých mističek a dejte na několik hodin do lednice. Podávejte dobře vychlazené.

Další velmi chutnou variantu tohoto pokrmu získáte tak, že med nahradíte čokoládovým krémem nebo přidáte kakaový prášek.

Chlazená hrachová polévka

Pro 4 osoby potřebujete: 300 g hrášku, 60 g cibule, 300 g okurky hrachová polévkanakrájené na kostičky, 300 ml vody, 200 ml sójové smetany, 20 čerstvých lístků máty, šťávu z 1/2 citrónu, 1 kávovou lžičku cukru, sůl, pepř

Vložte hrášek, cibuli, okurku, vodu a sójovou smetanu do přístroje Tefal Easy Soup a dochuťte kořením. Vyberte funkci « krémová polévka ».

Polévku dejte na 4 hodiny do lednice, dokud se pořádně nevychladí. Otevřete přístroj, přidejte cukr, lístky máty a šťávu z půlky citrónu. Vyberte funkci « míchání ». Podávejte vychlazené.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tefal