ijournal.cz

Taťána Kuchařová opět běhá se značkou adidas, nyní obouvá ryze ženské běžecké boty PureBOOST X

red Zdroj: adidas 23.2.2016 Móda, obuv, doplňky

Značka adidas představuje nové inovativní běžecké boty určené výhradně pro ženy. Mezi prvními je nazuje jedna z nejkrásnějších žen planety Taťána Kuchařová, která se díky značce adidas do běhu zamilovala. „Běhám jen pár let, ale díky dlouhodobé spolupráci s adidasem mě běhání baví snad ještě více než v začátcích,“ pochvaluje si Miss World.

adidas

Na vývoji spolupracovaly běžkyně po celém světě a výsledkem je proto stylová a perfektně padnoucí bota. I nadále ženy v běhu podpoří osvědčené odpružení Boost, které díky tisícům drobných energetických kapslí uchovává energii při došlapu a okamžitě ji při odrazu opět navrací. Perfektní držení klenby zaručí přiléhavá a pohodlná konstrukce, kterou tvoří novinka „floating arch“. Ta společně s podešví stretchweb dělá z každého páru PureBOOST X unikátní botu šitou na míru díky dokonalé adaptaci a podpoře, kterou při běhu poskytuje.

„Jsem moc ráda, že opět mohu být u toho, když adidas přichází s inovativní novinkou, vždy mě totiž v běhání podporoval. Už mi bylo dopřáno boty pořádně ozkoušet a nemůžu si vynachválit, jakým způsobem sedí na noze. Perfektně obepnou chodidlo a zároveň mi poskytnou při běhu dostatečnou stabilitu,“ říká Taťána Kuchařová.

Kuchařová

Ne náhodou se tváří PureBOOST X stala právě ona. Je symbolem aktivní a moderní ženy, která běh chápe jako součást svého životního stylu, a přesně pro ně značka adidas boty navrhla. Pyšní se proto nejen dokonalou konstrukcí a pohodlím, ale i skvělým designem, jaký dnešní ženy přirozeně vyžadují.

„Líbí se mi, jak bota vizuálně zeštíhluje a zmenšuje nohu. Obyčejně běžecké boty stylově poněkud pokulhávají, ale tyto bych si klidně ráda obula i v rámci běžného nošení,“ pochvaluje si PureBOOST X Zorka Hejdová. I ona již dlouho ráda běhá a společně s Taťánou se chystá i na zářijový pětikilometrový adidas Běh pro ženy, na který je nové boty nepochybně doprovodí.

hejdová

Díky inovacím značky adidas je běh pro ženy opět o něco jistějším a radostnějším, aniž by byly nuceny ubírat něco ze svého stylu. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: adidas