ijournal.cz

Talk show „Café Theatre, aneb Slavní mezi slavnými“ pokračují i letos v unikátním muzeu Grévin!

red Zdroj: Muzeum Grévin 30.11.2016 Výstavy

Po pět večerů do konce roku v unikátním muzeu voskových figurín Grévin Praha probíhají recitálová talk show Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými. Hosty jsou významné osobnosti české kulturní scény. Představení tak navazují na loňská velmi úspěšná talk show, která měla v ojedinělém prostoru svou premiéru.

V říjnu zahájil program Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými výjimečný, slavný a jedinečný fotograf Robert Vano, kterého pěvecky doprovodila gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi, jenž sklízí úspěch se svými koncerty.

Následně 6. 11. se představila herečka Jitka Sedláčková a zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Kromě toho, že obě hrají v seriálech a filmech, mají společné představení Lidský hlas a tvoří velmi zajímavou uměleckou dvojici.

V dalším díle 20. 11. herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková hovořili nejen o profesním, ale i soukromém životě, který je velmi pestrý, zajímavý a plný neuvěřitelných historek.

 Grevin

Jako malou Mikulášskou pojali pořadatelé vystoupení 4. 12., kdy hosty budou zpěvačka a herečka Hanka Křížková a přední český stylista, vizážista a designér Kája Pavlíček. Kromě zpěvu uslyší diváci řadu historek a zážitků ze světa šoubyznysu i fashion světa.

A zatím poslední letošní recitálovou talk show uzavře 18. 12. dáma francouzského původu s rozkošnou češtinou, herečka a šansoniérka Chantal Poullain. Ta kromě vyprávění historek a zážitků ze svého uměleckého světa, také zazpívá.

„Všechna představení Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými budou začínat v 19:00 a vstupenky si lze zakoupit na pokladně Muzea Grévin (Celetná 15, Praha 1),“ prozradila marketingová ředitelka Grévinu Daniela Pedret.

A protože je kapacita částečně omezená, lze si VSTUPENKY také zarezervovat na adrese: communication-praha@grevin.com.

Cena je 199,-Kč a každý návštěvník zakoupením vstupenky má možnost získat voucher na 1+1 vstupenku zdarma do expozice muzea na kterýkoli den v roce!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzeum Grévin