ijournal.cz

Tajuplný podzim v Aquapalace Praha

red Zdroj: Aquapalace Praha 13.10.2019 Pro děti, Zajímavosti

Prodlužte si léto a zažijte tajuplný podzim s kouzelníky a piráty v teple za zvuků mořského vlnobití. Každý víkend jsou pro děti a dospělé ve Vodním světě připraveny tematické animace a další doprovodný program.

 AQP_Miss

Tajuplný podzim:

19.- 20.10. MAGICKÝ VÍKEND PLNÝ KOUZEL A PŘEKVAPENÍ

Kdo alespoň jednou nesnil o tom, že by si přičarovat své přání? Na magickém víkendu plném kouzel a překvapení, Vás naučíme základům kouzelnického umění, a budete moci kouzlit i s profesionálními kouzelníky.

26.10. – 30.10. TAJUPLNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY – VODNÍ ZÁBAVA PLNÁ HER, KOUZEL A SOUTĚŽÍ

Poslední říjnový víkend bude plný tajemna, a pravé podzimní atmosféry. Tematické vodní hry, tvoření z různých materiálů nebo kouzlení, takové budou Tajuplné podzimní prázdniny.

2.- 3.11. HALLOWEEN V AQUAPALACE PRAHA

Halloween je stále oblíbenější svátek i u nás! Přijďte si užít pravou Halloweenskou atmosféru, masky, kouzla, pavoučí závody a strašidla.

Přijďte s dětmi do Aquapalace Praha a objevte spolu s našimi animátory tajemství pirátské lodi. Čekají vás Pirátské tance, rozbouřené moře a závody na pirátských bárkách. Dobrodružné putování za pokladem. Děti shlédnou souboj mezi námořníky i piráty v podobě zábavného vodního póla. A každý den v soutěži o poklad pirátské lodi může někdo vyhrát vstupenku do Aquapalace Praha.

 AQP


Co vás na podzim ještě čeká ve Vodním světě Aquapalace Praha?

Kromě pirátského programu, si užijete také víkend plný čar a kouzel. Zapojte se do výuky kouzel a staňte se malým kouzelníkem nebo se nechte vnést do magie a tajemství kouzelnického vystoupení.

Kromě tematických víkendů si stále můžete zařádit v dravém proudu divoké řeky, která je stále otevřena. Neuvěřitelnou jízdu plnou překvapení zažijete i na jediném tobogánu v ČR s virtuální realitou. Unikátní Magic tube nabízí 2 druhy jízdy v VR brýlemi a to: Vesmírnou jízdu či Průlet nebeskými zámky. Vystoupáte tak do nejvyššího místa Aquapalace Praha na start tobogánu MAGIC TUBE. Vyberete si jeden z filmů – Vesmírná nebo Nebeská jízda. Obsluha vám nasadí VR brýle a vy se necháte se unášet na vlnách tobogánu a fantazie.

Užijte si tajuplný podzim zakončený Halloweenem plný dobrodružství, zábavy a poznání. Zažijte ty nejtajuplnější podzimní prázdniny!


   VZDUCH 33 °C, VODA 30 °C a ve vířivkách ještě více!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha