Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 29.Leden 2020
ijournal.cz

SYOSS řasenka na vlasy: Zamaskujte šediny rychle a jednoduše

red Zdroj: Syoss 12.3.2019 Krása a zdraví

Je to krásný pocit, když čerstvě nabarvené vlasy od kadeřníka září oslnivým leskem, intenzivními barevnými odlesky a všechny šediny jsou dokonale zakryté. Ale za tři nebo čtyři týdny se opět objeví odrosty a šediny jsou znovu viditelné. Řešení nabízejí vlasoví experti značky SYOSS, kteří uvádějí na trh přípravek pro rychlé zakrytí šedin – SYOSS ŘASENKA NA VLASY.

SYOSS ŘASENKA NA VLASY má přesný aplikační kartáček, který umožní precizně zakrýt šediny, ať u kořínků vlasů nebo jinde. Nikdy nebylo jednodušší zacílit pozornost i na jednotlivé vlasy nebo krátké odrosty. Tato nejnovější inovace představuje dokonalé řešení i pro první šediny, další výhodou je to, že ji snadno můžete použít i na cestách.

Syoss_rasenka_flakonek+kartacekV dnešní uspěchané době nemáme vždy čas zakrýt šediny a odrosty profesionálně nebo v pohodlí domova. Stále více žen chce mít intenzivní a zářivou barvu vlasů bez šedin. A proto je tu SYOSS ŘASENKA NA VLASY. Nová smývatelná barva se používá tak snadno, jako řasenka nebo make-up. Jednoduše se nanese a zakryje přesně ta místa, která potřebujete, ať už jde o jednotlivé šedé vlasy, prameny či odrosty. Rychle zasychající a perfektně krycí receptura zanechává rovnoměrné a přirozeně vypadající barevné výsledky. Po aplikaci necháte přípravek krátce zaschnout a následně vlasy upravíte jako obvykle.

DarkBrown_SY_Mascara_3Dmockup_CEE_10lang ChocolateBrown_SY_Mascara_3Dmockup_CEE_10lang Mahagony_SY_Mascara_3Dmockup_CEE_10lang

SYOSS ŘASENKA NA VLASY (16 ml) je dostupná v obchodech v pěti barevných odstínech – od tmavé blond po černou za 249 Kč.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Syoss