ijournal.cz

Svítící lesk na rty

red Zdroj: Amway 14.7.2016 Krása a zdraví

Limitovaná kolekce Pacific Lights ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje vysoce energické odstíny, které vašim rtům dodají barvu a velký nádech léta. Podle vašeho životního stylu, osobnosti nebo jednoduše podle vašich plánů na určitý den či noc – vždy je tu pro vás nějaký odstín. 

Průsvitně modrý odstín Tropical  se dokonale hodí pro dny lenošení na pláži, kdežto veselé lesky na rty Cherry nebo Pink Grapefruit skvěle vypadají, když si večer vyrazíte do města. V případě plážově jasných rtů, které přitahují pozornost, se můžete odvázat s odstíny, jako je Citrus nebo Wild Berry. Skvěle se vyletněte s plážově krásnými rty.

leskTipy na horké léto

  • Skvěle se vyletněte s plážově krásnými rty. Odvážné hýření barvami zachycuje energii pláže při západu slunce, ohnivou záři táboráků, příliv modři a bujnou zeleň.
  • Užijte si to pravé léto. Barva vydrží celé hodiny a barevná škála lesků z nich dělá skvělého společníka, ať jdete kamkoli a ať je vaše nálada jakákoli.
  • Průsvitné dynamické odstíny vám dávají svobodu experimentovat zábavným, odlehčeným a neriskantním způsobem.
  • Limitovaná kolekce líčení „energie večírků“. Nic nevystihne energii večírků lépe než vybrané exkluzivní líčení, díky kterému vystoupíte v létě z davu.

Lesk je k dostání v pěti barevných odstínech

Cena 580,-

Více informací na amway.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway