Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 29.Únor 2020
ijournal.cz

Stylové léto se zpěvačkou Adélou podle módních trendů TRUSSARDI JEANS

red Zdroj: Slovanský dům, TRUSSARDI JEANS 29.6.2019 Móda, obuv, doplňky

Letošní módní sezóna je hodně zábavná a chce poutat víc pozornosti. Černou střídá bílá, modrou pastelové barvy. Pokud přece jen vyznáváte klasiku a džíny, tak si k nim letos ještě oblečte džínovou bundu! Neměly by vám však v šatníku chybět neutrální béžové kousky. Chcete-li přece jen něco pestřejšího, vsaďte na žlutou, ta je totiž barvou sezóny 2019.

Adela_ (1)

Zpěvačka Adéla Částková vybírala nové originální kousky oblečení do svého šatníku ve Slovanském domě, v obchodě CINQUE a TRUSSARDI JEANS. Je to velmi kvalitní móda v italském stylu. Podstata módy CINQUE odpovídá obrazu Itálie a jejímu životnímu stylu, na povrchu uvolněný až nedbalý, ale uvnitř vášnivý.

Adela_ (2)

Pokud existuje oblečení, které nikdy nevyjde z módy, tak jsou to klasické džíny, letos k nim přibude i bundička a džínové košile. Opět jsou základem módního šatníku. Neuděláte chybu, když sáhnete po tzv. patchwork denimu, který vzniká kombinací džínových výřezů nebo džínové oblečení s originální vzory. Obchod ve Slovanském domě nabízí dámské a pánské kolekce TRUSSARDI JEANS. Věděli jste, že TRUSSARDI je oficiálním dodavatelem oblečení pro špičkový italský klub JUVENTUS TURÍN.

Adela Adela_TRUSSARDI  JEANSAdela_ (3)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Slovanský dům, TRUSSARDI JEANS