Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Studio Jana Burdová i letos podporuje STŘIHATON!

red Zdroj: www.arkadie.cz 31.5.2014 Veřejné projekty

Když chce znevýhodněné skupině lidí pomoct herec nebo zpěvák, uspořádá benefici. Pokud je v této situaci modelka nebo žena veřejně známé osobnosti, založí si nadaci. Jak to řeší kadeřníci? Aktivně se zapojí do charitativní akce Střihaton. Přesně tak to již potřetí za sebou dělá kadeřnické a kosmetické studio Jana Burdová v Teplicích, které ve čtvrtek 19. 6. 2014 od 9.00 do 20.00 hod otevírá dveře dokořán všem, kteří chtějí pomoct dobré věci. Kadeřníci celý den stříhají a foukají bez nároku na honorář a vy si za jednotnou cenu 850 Kč odnesete nejen krásný střih a dárek od značky Redken, ale zejména dobrý pocit z pomoci potřebným. Vybrané finance z letošního ročníku poputují občanskému sdružení Arkadie, starající se o lidi s kombinovaným postižením. 

Strihaton_2011_-_Studio_Jana_Burdova

Střihaton v den konání svou účastí podpoří mimo jiné i česká herečka Tereza Kostková, která je „tváří“ Studia Jana Burdová, stejně jako další krásné ženy, herečka Dana Morávková nebo moderátorka a herečka Marta Ondráčková, které jsou rovněž klientkami Studia Jana Burdová.

„Na Střihaton máme již přihlášeno více jak třicet účastníků, ale pár volných míst se ještě určitě najde,“ usmívá se Jana Burdová, čerstvá členka Síně slávy Hairdressing Awards a trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a dodává: „Střihaton se samozřejmě netýká jen žen, ale i mužů.  Pokud chcete akci podpořit, ale nepotřebujete své vlasy ostříhat, i tak můžete dorazit a přispět na dobrou věc. Vlasy vám velmi rádi jen umyjeme a vyfoukáme.“

Strihaton_-_Studio_Jana_Burdová

Letošní výtěžek akce STŘIHATON bude věnován na podporu občanského sdružení Arkadie Teplice. Arkadie je respektovanou neziskovou organizací, která poskytuje komplexní péči zdravotně postiženým osobám. Vedle občanského sdružení, které provozuje chráněné dílny, denní stacionáře, sociální poradnu či podporu samostatného bydlení, je Arkadie také obecně prospěšnou společností, která ve speciální škole zajišťuje vzdělávání dětí s kombinovaným postižením. Více na www.arkadie.cz.

Strihaton_2013_-_Studio_Jana_Burdova

„Střihaton mám moc ráda. Tento den svou prací pomáháme potřebným a tuto radost máme možnost bezprostředně sdílet s našimi klienty, kteří se této jedinečné akce rozhodnou zúčastnit. A já děkuji moc všem, kteří spolu s námi pomáhají,“ doplňuje Jana Burdová.

Organizátorem akce  STŘIHATON je již tradičně Redken, značka profesionální vlasové kosmetiky společnosti L´Oréal. Letošní ročník proběhne v České republice na 6 místech a zúčastní se ho celkem 70 kadeřníků.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.arkadie.cz