ijournal.cz

Střecha Centra Černý Most se v létě promění v letní kino

red Zdroj: CČM 19.6.2019 Aktuality a pozvánky, Film

MAX-kino_2019_Pozvanka
Střecha Centra Černý Most se během léta promění v příjemné letní kino. Už počtvrté tak návštěvníci budou moci zdarma zhlédnout vybrané snímky z tuzemské filmografie.

LETNI KINO

Od 20. června do 22. srpna bude k promítání připraveno celkem 10 snímků, které si až na první a poslední film vybrali diváci sami od 2. do 20. května pomocí hlasování na facebookové stránce Centra Černý Most. Vybírali ze 13 snímků nominovaných na Českého lva 2018.

MAX-kino_2019_Program

První a poslední film budou koprodukční filmy televize Prima, partnera akce. Program startuje rodinnou pohádkou Čertoviny, jejíž promítání se ponese ve slavnostním duchu. Návštěvníci kina se tak mohou těšit na jedinečnou atmosféru, zajímavý doprovodný program pro děti a soutěže o dárky v režii moderátora Michala Kavalčíka. Posledním filmem, který se bude promítat 22. srpna, je snímek Po čem muži touží s Annou Polívkovou a Jiřím Langmajerem v hlavní roli.

Kino má kapacitu neuvěřitelných 1000 míst, a když je venku hezky, skutečně se zaplní. K dispozici je navíc i VIP zóna s kapacitou 100 míst, kde si u oblíbeného filmu můžete vychutnat výborné občerstvení,  říká manažerka centra Michalea Matlasová. Vstup je zdarma. Soutěž o lístky na VIP zónu najdete na facebookové stránce. Nezapomeňte ji proto pravidelně sledovat.


Kontakt:

Centrum Černý Most -  Střecha Centra Černý Most

Chlumecká 6

Praha 9 – Černý most

www.centrumcernymost.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM