ijournal.cz

Štíhlá a jednoduchá podlahová myčka

red Zdroj: Kärcher 16.1.2021 Hi-tech a bydlení

Jestli je vám k dokonalému úklidu podlah překážkou jen nechuť k tahání kýble s vodou a ždímání mopu, pak je právě tahle myčka cestou k dokonale čistým podlahám. Umí vytírat, takže jí stačí jen připravit ideální podmínky k práci. Zameťte, vyluxujte nebo nechte nejdřív projet bytem robotický vysavač. Poté jen nalijte vodu s čisticím přípravkem do nádržky, zapněte podlahovou myčku a během chvilky máte vytřené podlahy. Nejvíce ji ocení majitelé menších bytů, je totiž navíc báječně skladná.

image foto

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší, než při použití běžného mopu.Kärcher_FC_3_bateriova_podlahova_mycka_b_4990_Kc

Štíhlá konstrukce myčky Kärcher FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Doporučená cena: 4990 Kč

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kärcher