ijournal.cz

Štěpána Kozuba a Richarda Krajča spojil legendární pes Gump

red Zdroj: Helena Váňová Production 22.3.2023 Celebrity

Gump

Film Gump – pes, který naučil lidi žít
se dočkal pokračování. Děj druhého dílu sice lehce naváže na díl první, nicméně půjde o zcela jiný, nový příběh. To naznačuje i skutečnost, že se ve filmu objeví Gumpova sestra z prvního dílu, jíž si pes Gump pojmenuje na Kytičku. V Gumpovi 2 se diváci mohou těšit na herce z prvního dílu, jako například Bolka Polívku, Richarda Krajča nebo Karla Rodena, režisér F. A. Brabec ale obsadil i herce, kteří s prvním dílem nic společného nemají.

film Gump

Kostýmní zkoušku má za sebou oblíbený herec Štěpán Kozub, kterého, jako jediného čeká negativní role, ovšem s komickými prvky. Právě on bude páníčkem Gumpovy sestry. Jenny je nalezencem zachráněným ze špatných podmínek v romské osadě na Slovensku. Producent filmu Filip Rožek ji objevil v útulku v Rožňavě. Poté, co ji odvezl do Čech, se její paničkou stala Rožkova maminka. Jenny je roční štěně.

Kozub

„Je to vlastně poprvé, co hraji ve filmu o zvířatech a se zvířaty“, svěřil se Štěpán Kozub. „Můj vztah ke zvířátkům je veskrze pozitivní, mám je moc rád, takže se opravdu těším. A taky mě baví můj kostým, paruka, maska. Rád jsem ve svých rolích jiný než ve skutečnosti.“ Na otázku, jestli ho nemrzí, že právě on nemá moc pozitivní roli, reagoval: “ Někdo to prostě zahrát musí… Navíc; proti komu by ten kladný hrdina bojoval?“

Krajčo
I Richard Krajčo má již kostýmní zkoušku za sebou. Po dvou letech se opět setkal s Gumpem, který bude ve filmu jeho parťákem. Krajča alias Oříška čeká ve druhém díle velký životní posun. Z ajťáka uzavřeném ve virtuálním světě se stal docela jiný člověk. „Moc se na natáčení filmu těším“, nechal se slyšet herec a také zpěvák skupiny Kryštof. „Na minulé natáčení mám skvělé vzpomínky a po přečtení scénáře druhého dílu vím, že bude ještě zajímavější a zábavnější.“


Jako u prvního dílu, i tentokrát vznikla nejprve kniha. Ta spatří světlo světa před Vánocemi, zatímco na film Gump 2 si fanoušci poetického rodinného filmu musí počkat do první čtvrtiny roku 2024. Těšit se mohou i na audioknihu v interpretaci Ivana Trojana.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Helena Váňová Production