ijournal.cz

Startuje předprodej na tři podzimní exkluzivní koncerty Čecháček Made TourXindla X

red Zdroj: xindlx.cz 21.6.2014 Aktuality a pozvánky, Hudba

Na turné  ho doprovodí kompletní kapela, s níž natočil stejnojmenné album, ve složení Dalibor Cidlinský Jr. (piano, banjo), Jan Cidlinský (baskytara) a Emil Valach (bicí). Na koncertech nejen přehrají živě celé album Čecháček Made, ale také ho pokřtí. Kromě písní z desky samozřejmě zazní i všechny známé Xindlovy hity a dojde i na několik hudebních překvapení.

Všechna tři města – Brno (29. 10. – Melodka ), Praha (5. 11. – Lucerna Music Bar) a Bratislava (7. 11. – KC Dunaj) – kromě Xindla X s kapelou přivítají i velmi speciální hosty.

CD_cover_Čecháček_Made

Xindl X k tomu dodává: „Často píšu hudbu nebo texty i pro jiné zpěváky či kapely, a tak jsem chtěl na koncertech představit i tyto písně. Ale než abych je zpíval sám, radši jsem na turné pozval jejich interprety, kteří si zde s námi zazpívají a také se stanou kmotry CD.  Během tří koncertů se vystřídají The Tap Tap, Michal Hrůza, David Deyl, Voxel, Pavel Calta a Mirka Miškechová.“

Vstupenky na více než dvou a půl hodinové koncerty lze koupit už nyní prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v klubu pro Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz , www.melodka.cz); v Bratislavě bude předprodej spuštěn během léta přímo v klubu KC Dunaj.

Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soudtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. Samozřejmě ho můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií nebo si ho posléze přečíst na denik.cz. 

Aktuálně vystupuje na vybraných open air letních festivalech a akcích. Ty, pravidelně aktualizované, naleznete zde:http://www.xindlx.cz/koncerty .

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: xindlx.cz