ijournal.cz

STARBUCKS otevírá první kavárnu v Brně

red Zdroj: Starbucks® 20.12.2014 Koktejl

19. prosince zahájil Starbucks provoz v pořadí již 19. kavárny v České republice. Lokální příznivci kávy Starbucks si své oblíbené nápoje budou moci vychutnávat již v průběhu letošních Vánoc v Nákupním a zábavním centru Olympia v Brně, jehož součástí se kavárna stává. Starbucks v Brně také zahajuje spolupráci s Českým červeným křížem, který bude jeho místním partnerem pro charitativní akce.  

Kavarna_Starbucks_Olympia_Brno

Design kavárny je inspirován konceptem tradičních kaváren a kombinuje klasickou atmosféru s moderní funkčností. Základní prvek interiéru tvoří dřevo doplněné o kovové prvky a grafické designy s kávovou tématikou umístěné na stěnách. Tato kombinace vytváří prostředí, které skvěle doplňuje a vyzdvihuje koncept tzv. třetího místa, jako místa mezi domovem a prací, kde můžete relaxovat, vychutnávat si svůj oblíbený nápoj či se setkávat s přáteli a obchodními partnery.  

 „Otevřením kavárny v brněnské Olympii jsme velice potěšeni, protože se tak dostáváme blíže místním příznivcům naší kávy, kteří náš příchod netrpělivě očekávali. Jsme rádi, že po kavárnách v Praze a Ostravě je další lokalitou právě Brno a věříme, že zde budeme mít úspěch,“ uvedl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko a dodal: „Důležitou součástí filosofie Starbucks je aktivní podpora komunitních aktivit, proto jsme rádi, že můžeme navázat na spolupráci s Českým červeným křížem také v Brně a rozšířit tak naši úspěšnou součinnost s pražskou a ostravskou pobočkou.“   

Strihani_pasky

Kavárna se nachází v přízemí obchodního centra u vstupu od dětského hřiště a je rozdělena do dvou podlaží. Její kapacita činí 72 míst a otevírací doba je denně od 9 do 21:30 hodin. Zákazníky bude obsluhovat tým čítající 15 partnerů (zaměstnanců). Stejně jako ve všech ostatních kavárnách Starbucks i v této budou mít hosté k dispozici bezplatné wifi připojení. Nabídka bude standardní jako v ostatních kavárnách v České republice.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®