Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Staňte se tváří Flory 2014

red Zdroj: Atrium Flora 25.8.2014 Aktuality a pozvánky

Chcete se stát tváří nové kampaně obchodního centra? Tak neváhejte a přihlaste se v září do soutěže obchodního centra Atrium Flora! Staň se tváří Flory je modelingová soutěž, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří reklamní kampaně jednoho z předních obchodních center v Praze.

Atrium_Flora

Chcete se stát tváří další kampaně, vyzkoušet záludnosti i „vychytávky“ ladné chůze modelek a vyhrát poukázky Atrium Flora v hodnotě 50 000 Kč? Tak přijďte do obchodního centra a vyfoťte se v soutěžním fotokoutku, který je jediným místem jak se dostat do hry. Soutěž bude probíhat od 22. 9. do 17. 10. 2014. Každý den od 14 do 16 hodin vám bude k dispozici fotograf. Vaše fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále.

Vizuál_Staň_se_tváří_Flory

Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu středu 22. října od 11.00 do 18.00 hodin. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši
50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra. Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky a další zajímavý doprovodný program.

Soutěžící se mohou nechat inspirovat vítězkou minulého ročníku, Sabinou Koudelkovou, která se stala výherkyní a kromě poukázek ve výši 50 000,- Kč se stala i tváří vybraných kampaní Atria Flora. Jednou z nich byla také kampaň při příležitosti otevření nového obchodu H&M v obchodním centru.

Fotografie z finálového dne a přihlášených soutěžících z minulého ročníku najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Kompletní informace o akci se brzy dozvíte i na webových stránkách: http://www.atrium-flora.cz/

Flora_LOGO_claim_CMYK

Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů módy a zábavy. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora