ijournal.cz

Staňte se modelkou společnosti Lindex v nové kampani spodního prádla

red Zdroj: Lindex 15.10.2015 Móda, obuv, doplňky

Společnost se vydává novým směrem a přichází se zajímavou inovací, která dále rozvíjí úspěch loňské kampaně spodního prádla Bra-volution. Tentokrát však společnost Lindex oslovuje přímo zákaznice, aby se staly modelkami nové kolekce spodního prádla pro jaro 2016.

Pokud máte chuť stát se modelkou v nové kampani Bra-volution, která bude v prodejnách a online v únoru 2016, stačí když vyplníte přihlášku na

http://www.lindex.com/Archive/Umbraco/12442532/1540_bravolution_l_01.pdf

připojíte 3 fotky (1x tvář po ramena s úsměvem, 1x tvář po ramena bez úsměvu, 1x celá postava v plavkách, nebo přiléhavém oblečení).

Přihlášku spolu s fotkami je poté potřeba zaslat na bra-volution@miine.se do 18.10.2015

Na casting do Stockholmu bude pozvaných 25 dam a finální pětka nafotí kampaň v Londýně.

Lindex hledá dívku/ženu, která bude na plakátech reprezentovat region Střední Evropa – po Petře z Bratislavy a Barboře z Pardubic se možná štěstí usměje právě na vás …

V posledních dvou letech se staly modelkami kampaně Bra-volution rovněž odvážné zaměstnankyně Lindexu, které uvedly na trh nový koncept střihů. Obě kampaně Bra-volution byly velice úspěšné. Jak v prodejnosti produktů, tak u zákaznic. Jednoduchost a srozumitelnost celého konceptu Bra-volution totiž velice usnadňuje hledání oblíbeného střihu.

„Chceme inspirovat ještě více žen k tomu, aby si mezi podprsenkami našly takové, které jim budou sedět nejlépe. Tentokrát chceme dát prostor právě našim zákaznicím. Výraz kampaně by měl působit inspirativně a osobním dojmem, a proto vyzýváme všechny ženy, aby se přihlásily, a doufáme ve velkou odezvu,“ říká Anne-Kathrine Ahlmark, manažerka marketingu ve společnosti Lindex.

Lindex

Na zákaznice, které budou vybrány k účasti v jarní kampani, čeká jedinečný módní zážitek, kdy budou na jeden den modelkami.

„Ženy, které budou vybrány, aby se staly tvářemi této kampaně, se dostanou do rukou špičkového týmu kadeřníků a vizážistů, stylistů a fotografů. Chceme jim věnovat jeden mimořádný den, který se bude vymykat všem všedním dnům, a dát jim na jeden pocit, že jsou superhvězdy,“ říká Lena Wall, projektová manažerka u společnosti Lindex, která má tuto kampaň na starosti. Kampaň i prodej jarní kolekce odstartuje na prodejnách Lindex i na webu lindex.com již 4. února.

Více informací naleznete na adrese www.lindex.comLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex