ijournal.cz

Staň se tváří Kinder čokolády

red Zdroj: Ferrero 27.10.2014 Pro děti

Oblíbená mléčná čokoláda Kinder v letošním roce opět po delší době mění tvář na obalu. Jedinečnou příležitost stát se tváří této chutné cukrovinky mají i české děti. Společnost Ferrero vyhlásila soutěž o 10 výherců, jejichž tváře se objeví na jaře roku 2015 na limitovaných obalech Kinder čokolády. Soutěž probíhá společně v České i Slovenské republice od prvního září do konce října 2014.

Kinder_Chocolate


Zúčastnit se může každý, kdo zakoupí balení čokolády Kinder se soutěžním obalem, zaregistruje se na webových stránkách nebo na Facebookovém profilu Kinder a nahraje fotografii svého dítěte, které je ve věkovém rozmezí 4 – 12 let, spolu se soutěžním kódem z obalu do připravené aplikace. Celkem proběhne osm hlasovacích kol. Z každého soutěžního kola postupuje deset finalistů s největším počtem hlasů od veřejnosti. Porota pak vybere jedoho výherce z každého kola a další dva výherce ze všech účastníků soutěže. Celkem tedy bude vybráno 10 vítězů. Každý finalista získá sladkou výhru a fotografie výherců se objeví na obalech Kinder čokolády.O Ferrero

Rodinná společnost Ferrero byla založena v roce 1946 ve městě Alba v Itálii. Ferrero s 20 výrobními závody a takřka 30 tisíci zaměstnanci je čtvrtým největším výrobcem cukrovinek na světě s portfoliem značek jako například Kinder, Nutella, Ferrero Rocher, Tic Tac. Společenská zodpovědnost je pro společnost Ferrero klíčová již od jejího založení a je pevnou součástí firemních hodnot. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero