Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Společnost Nespresso odhalila nový prodejní koncept

red Zdroj: Nespresso 27.9.2014 Koktejl

Společnost Nespresso v Česku rozvíjí „kávovou kulturu“ již od roku 2006, kdy otevřela první vlajkový obchod – Nespresso Boutique v Praze v Pařížské ulici. Společnost expanduje a pro milovníky kávy odhaluje nový Nespresso Boutique. Výstavní síň kávy a nový prodejní koncept “Boutique in Mall” byl představen
v těchto dnech v Centru Černý Most.

NESP BQ CCM4

V emotivním prostoru s nevtíravou elegancí společnost Nespresso vytvořila prostředí butiku, které umožňuje milovníkům kávy objevovat nová potěšení smyslů. Butik s personalizovanými službami o rozloze 150 m² v moderním Centru Černý Most /CČM/ nabízí návštěvníkům vlastní cestu světem Nespresso tak, aby plně vyhovovala jejich zvyklostem a potřebám.

NESP BQ CCM10

„Náš Nespresso Boutique v Pařížské ulici se těší velké oblibě. Komunita členů našeho Clubu se každým dnem rozrůstá, proto jsme se rozhodli nabídnout milovníkům kávy další prostor, kde budeme moci uspokojit i ty nejnáročnější potřeby našich zákazníků,“ vysvětluje Juraj Juhász, Generální ředitel společnosti Nespresso, a dodává: „Zároveň se butik Nespresso v CČM stane dalším kontaktním místem, kde mohou milovníci kávy objevovat nová potěšení smyslů. Osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.“

“Boutique in Mall” je nejen prodejním místem, ale také výstavním prostorem kompletního sortimentu káv, kávovarů a příslušenství. Klíčovou součástí je tasting zóna zhotovená podle nejnovějšího konceptu „Iconiq lamp shade“. V tomto elegantním prostoru jsou k dispozici kávoví specialisté, kteří pomohou zákazníkům objevovat nové druhy káv, jejich chuť a aroma. Zákazníci jistě ocení žádanou službu – Pick-up zónu, kde po předchozí objednávce budou nachystány kapsle či jiné produkty z portfolia Nespresso, a zákazník si je pouze vyzvedne bez čekání. Stejně tak ocení Recycling zónu, která je určena ke zpětnému odběru použitých kapslí. Celý koncept butiku vychází z moderních, čistých a svěžích linií podtrhující výjimečnost prostoru.

NESP BQ CCM9

“Nespresso Boutique in Mall”, jehož výstavba trvala 2,5 měsíce, byl navržen v souladu s požadavky na účelnost a moderní, čistý design. Výrazným dekorativním prvkem celého prostoru je stěna tematicky vytvořená z barevných kávových kapslí. Na dekorování prodejní stěny bylo použito 168 tisíc kapslí. Designový světelný cylindr v ochutnávkové zóně je ikonickým prvkem celého konceptu.

Koncept butiku pochází původem z Francie. Od počátku bylo jeho hlavním cílem pozvednout zážitek ze šálku kávy na zcela novou úroveň. Díky společnosti Nespresso mohou nyní milovníci kávy objevovat stále nové možnosti a sdílet své dojmy napříč kontinenty. Mezinárodní síť butiků Nespresso se každým rokem rozšiřuje, v současné době funguje 378 butiků ve 237 světových metropolích v celkem 54 zemích.

NESP BQ CCM3

Nové Centrum Černý Most, jehož moderní špičkový design získal již řadu ocenění, i nadále pokračuje ve své strategii a zákazníkům nabízí jedinečné koncepty prodejen, nové a unikátní značky i nadstandardní čtyřhvězdičkový servis. Služby byly oficiálně klasifikovány čtyřmi hvězdami společností SGS, jež je světovým lídrem v ověřování kvality a certifikace.

NESP BQ CCM1

Nespresso
Boutique in Mall

Centrum Černý Most

otevírací doba: 9.00 – 21.00 hodin

Nespresso Boutiqe v Pařížské ulici i nadále zůstává dominantní prodejnou a hlavním komunikačním kanálem se členy Nespresso Clubu.

Společenský večer moderovala Gábina Partyšová. Jiří Korn, milovník kávy a člen Clubu Nespresso odtajnil své kávové preference. Je věrný Grand Cru kávě Ristretto od Nespresso a svůj kávový kufřík nosí stále s sebou.

NESP BQ CCM8 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nespresso