ijournal.cz

Společnost Nespresso expanduje. V září otevře nový boutique

red Zdroj: Nespresso 13.8.2014 Koktejl

Společnost Nespresso v Česku expanduje a pro milovníky kávy otevře další Nespresso Boutique. Nová výstavní síň kávy a prodejna zahájí provoz v září letošního roku v pražském obchodním komplexu Centrum Černý Most. Vlajkový obchod Nespresso Boutique v Pařížské ulici zůstává dominantní prodejnou a komunikačním kanálem se členy Nespresso Clubu.

Nespresso_Boutique (1)

“Vycházíme vstříc přáním a potřebám členů Clubu Nespresso. Naše členská základna se značně rozrostla a cítíme potřebu uspokojit touhy členů o další kontaktní místo. Věříme, že okrajová část Prahy a výjimečnost CČM naplní jejich přání,” říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

CCM_Nespresso_Boutique

Nový Nespresso Boutique v CČM bude vystavěn dle nejnovějšího konceptu s ochutnávkovou zónou “Iconiq lamp shade“, který vychází z moderních, čistých a svěžích linií podtrhující výjimečnost prostoru. Nový butik bude stejně jako Nespresso Boutique v Pařížské ulici výstavním prostorem kompletního sortimentu káv, kávovarů a příslušenství. Stejně tak bude součástí tasting zóna, elegantní prostor umožňující poradenství a ochutnávku káv. Zde mohou zákazníci za asistence kávových specialistů objevovat nové druhy káv, jejich chuť a aroma.

Společnost Nespresso v Česku rozvíjí „kávovou kulturu“ již od roku 2006, kdy otevřela první vlajkový obchod – Nespresso Boutique v Praze v Pařížské ulici.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nespresso