ijournal.cz

Společnost Danone podpořila Papučový den a mobilní hospice

red Zdroj: Danone 7.10.2022 Významné osobnosti, veřejné projekty
Společnost Danone podpořila myšlenku mobilních hospiců a zapojila se do Papučového dne. V tento den všichni podporovatelé, včetně zaměstnanců společnosti Danone, vyráží do práce a na veřejnost v bačkorách, aby upozornili na význam a nezastupitelnou roli mobilních hospiců, které umožňují umírajícím strávit poslední chvíle v domácím prostředí. Danone také na podporu kampaně upozorňující na problematiku mobilních hospiců věnuje částku 80 000 Kč a jejich klientům přispěje produkty Nutridrink.

 vizuál


„Společnost Danone je zavázána prostřednictvím našich aktivit i produktů Nutridrink zlepšovat kvalitu života seniorů a lidí se závažným onemocněním. Dlouhodobě například upozorňujeme na problematiku podvýživy seniorů a bojujeme proti ní. Nyní se zapojujeme i do podpory kvality života v jeho posledních chvílích, a to jak symbolicky, prostřednictvím Papučového dne, tak také finančně a produktově,“
vysvětluje Monika Ihnatková, Public Affairs Manager CZ.

Celkově Danone přispělo Fóru mobilních hospiců na podporu kampaně částkou 80 000 Kč a jejich 560 klientům věnuje balení Nutridrinku Multi Fibre čokoláda, což je tekutá výživa speciálně vyvinutá pro pacienty se zvýšenou potřebou energie a nedostatečným příjmem živin.

Mobilní hospice umožňují umírajícím strávit poslední chvíle důstojně a doma. Přinášejí do domácností odbornou zdravotní péči, informace a potřebnou podporu. Pomáhají rodinám doprovázet jejich blízké.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Danone