ijournal.cz

Soutěžte s pralinkami Ferrero o zlaté výhry z dílny ALO diamonds

red Zdroj: www.rocher.cz 15.9.2018 Soutěže

Máte rádi krásné šperky od ALO diamonds a lahodné pralinky od Ferrero? Pak přichází vaše šance spojit obě vášně dohromady. V nové soutěži můžete vyhrát luxusní náramek se zlatým přívěskem ve tvaru pralinky Ferrero Rocher, nebo dokonce oslnivý set s náušnicemi a zlatým přívěskem s diamanty. Losování výherců probíhá od 15. 9. do 31. 10. 2018 společně pro Českou republiku a Slovensko.
Ferrero_Rocher
Pochutnat si na lahodných pralinkách se vám na podzim může příjemně vyplatit. Kupte si své oblíbené pralinky Ferrero, schovejte si účtenku a zaregistrujte se na soutěžní stránce www.rocher.cz. Každý den můžete hrát o stylový zlatý náramek s originálním přívěskem inspirovaným pralinkou Ferrero Rocher.
ALO-ROCHERStejnou cestou můžete získat i jeden ze čtyř neodolatelných setů zlatých náušnic a přívěsku s diamanty. Soutěžit o tuto výhru však můžete s jakýmkoliv 200g balením Ferrero Rocher a zaregistrovat se můžete účtenkou za nákup i pomocí originálního promo kódu z krabičky Ferrero Rocher Gold Edition. Na konci soutěže budou vylosováni čtyři výherci, kteří se budou radovat z této jedinečné třpytivé sady.
Hlavni_vyhra_ALO-ROCHEROddejte se dokonalé chuti pralinek Ferrero a těšte se na dechberoucí šperky ALO diamonds. Třeba je vyhrajete právě vy!

Více informací a úplná pravidla naleznete na www.rocher.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.rocher.cz