Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Soutěžte s námi o tři jednorázové voděodolné fotoaparáty Store.it

red Zdroj: Rossmann 31.8.2014 Soutěže

Drogerie parfumerie ROSSMANN připravila pro své zákazníky další novinku. Tentokrát se jedná o zcela novou privátní značku a produktovou řadu s názvem Store.it. Co si pod ní představit? Store.it se zcela vymyká tradičnímu drogistickému sortimentu a zákazníkům nabízí něco úplně nového a jedinečného. Již samotný název mluví za vše: Store.it je zkratkou pro bezpečné uložení dat, o které nechcete přijít. Díky ROSSMANN si tak budete moci kdykoliv své fotografie, videa, filmy, hudbu, texty či grafiku zaznamenat a bezpečně uložit. K dispozici vám budou jednorázové voděodolné i klasické fotoaparáty, USB Flash disky, DVD-R a CD-R. Vaši dovolenou si tak kdykoliv budete moci připomenout zhlédnutím fotografií nebo videí, uloženými na produktech Store.it. Produkty jsou k dostání exkluzivně ve vybraných prodejnách drogerie parfumerie ROSSMANN.

Voděodolný jednorázový fotoaparát Store.it je vhodný pro všechny fanoušky potápění. Mořský svět Vám tak za 129 Kč bude na dosah i po návratu z dovolené.

Jednorázový fotoaparát Store.it zachytí jakýkoliv jedinečný okamžik, na který už nikdy nezapomenete. Je velmi lehký a proto je dobré mít vždy jeden v baťohu, v případě, že byste jiné fotografické zařízení zapomněli doma. V prodeji je za 99,90 Kč.

Store.it Jednorázový fotoaparát

Pro rychlý přenos dat z počítače do počítače, či prezentaci Vašich zážitků přátelům přímo na LCD televizi Vám přijde vhod USB Flash disk Store.it s kapacitou až 8GB. Seženete jej za 189 Kč.

Store.it USB Flash disk 8 GB

Store.it má něco i pro milovníky hudby. CD-R s kapacitou 700 MB se budou ve vybraných drogeriích parfumeriích ROSSMANN prodávat v baleních po 50 kusech za 219 Kč. Na CD-R si můžete ale vypálit cokoliv, nejenom oblíbené písničky.

Store.it CD-R 700MB 50x

Deštivé počasí lze vyplnit sledováním filmů. Na DVD-R Store.it s kapacitou 4,7 GB se jich vleze hned několik. Za 199 Kč se v balení nachází 25 kusů. Kdopak by se deště bál, s DVD-R od Store.it se nudit nebudete.

Store.it DVD-R 4,7GB 25x


                                    Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří voděodolných fotoaparátů Store.it

Store.it Podvodní jednorázový fotoaparát

Soutěžní otázka:

Kdy se poprvé na českém trhu představily privátní značky drogerie parfumerie ROSSMANN?

a)      1995

b)      2001

c)      2007


Správnou odpověď zasílejte do 10.9.2014 na e-mailovou adresu redakce@ijournal.cz. Nápovědu naleznete na http://www.rossmann.cz/nase-znacky/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rossmann