ijournal.cz

Soutěžte s námi o kosmetické balíčky společnosti ROSSMANN

red Zdroj: Rossmann 21.7.2017 Soutěže

Soutěžte s námi a vyhrajte kosmetický balíček produktů privátních značek společnosti ROSSMANN.
Udělejte radost sobě, ale i svým ratolestem. Nyní můžete za nákup ve všech prodejnách ROSSMANN sbírat body a díky nim za zvýhodněné ceny pořídit plyšové postavičky z oblíbených filmů Disney•Pixar – Auta, Hledá se Dory, Příběh hraček, Univerzita pro příšerky a Hodný dinosaurus. Je to jednoduché! Za každý uskutečněný nákup v hodnotě 100 Kč obdržíte na pokladně jeden bod. Za vybrané a označené produkty můžete získat extra body navíc. V prodejnách na vaše děti čeká plyšový Nemo, Dory, Mike, Sulley, Buzz Rakeťák, Woody, Arlo a Blesk McQueen. Vybere si určitě každý!

ROSSMANN_kosmeticky_balicek_300_KcSoutěžte o tři dárkové balíčky, které potěší zejména ženy. Každý balíček obsahuje exkluzivní výrobky společnosti ROSSMANN pro péči o pleť, tělo i vlasy, jež vám jistě přijdou vhod. Neváhejte se zapojit a zkusit své štěstí. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a balíček může být váš.

Soutěžní  otázka:
Za kolik nasbíraných bodů získáte v kampani Disney•Pixar postavičku v ceně 49,90 Kč?

a)     5

b)     10

c)      25


Správnou odpověď pošlete nejpozději do 31. července 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Rossmann. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry. 

Nápovědu najdete na: http://www.rossmann.cz/sbirej-plysaky/.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rossmann