Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 24.Květen 2019
ijournal.cz

Soutěžte s Kačí z My Cooking Diary

red Zdroj: My Cooking Diary 12.12.2015 Soutěže
VýstřižekKačí, které patří foodblog My Cooking Diary (mycookingdiary.cz), si pro vás na své spřízněné stránce Zapařit nebo Zavařit (zaparitnebozavarit.cz), připravila vánoční soutěž. Letošní výherkyně Blogerky roku v kategorii Objev roku, je dvacetipětiletá nadějná foodblogerka. 

„Nejsem šéfkuchař ani kuchař, nejsem odborník, nejsem spisovatel a nejsem ani fotograf. Přesto tohle všechno dělám, protože mě to neskutečně baví a spojuje to všechny moje zájmy v jeden. Nečekejte dokonalost a nečekejte tady úroveň vysoký gastronomie. Jsem uplně obyčejná holka, co doma ráda uvaří něco dobrýho,“ říká.

A v čem soutěž spočívá? Stačí si vybrat jakýkoliv koktejl ze stránky zaparitnebozavarit.cz. Namíchat ho, vyfotit a nahrát na Instagram s hashtagy #ZaparitNeboZavarit a #AmundsenVodka. Kačí pak vybere tři výherce, kterým bude zaslán koktejl set: 1x 0,5l láhev Vodka Amundsen, 1x 0,5l láhev Amundsen Ochucená dle výherního drinku, 2x koktejlové sklenice Amundsen z limitované edice.

Soutěž končí 13. 12. 2015 v 23:59 hodin. Výherce Kačí vyhlásí v komentáři u soutěžního postu následující pracovní den. Vyzve ho k zaslání jeho korespondenčních údajů přes formulář pro komentáře.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: My Cooking Diary