ijournal.cz

Soutěžte o dárkové karty Atria Flora a užijte si valentýnské nakupování

red Zdroj: OC Atrium Flora 5.2.2016 Soutěže

Hledáte dárek pro svoji drahou polovičku k Valentýnu, ale nevíte si rady, čím potěšit? Zasoutěžte si o dárkovou kartu obchodního centra Atrium Flora v hodnotě 500 Kč a využijte ji na nákup valentýnského dárku nebo kartu věnujte a nechte výběr zcela na svých milovaných.

image

Dejte svému partnerovi k Valentýnu, svátku všech zamilovaných, malým dárkem najevo svou lásku a náklonnost.

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb a zábavy a 130 značkových obchodů s módou. Ve čtvrtém patře se nachází několik restaurací a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům nově zrekonstruované čtyřpatrové podzemní garáže. Nakupujte, odpočívejte a bavte se na jednom místě.

K Atriu Flora se návštěvník dostane vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Flora metra trasy A je vstup do nákupní galerie přímo z vestibulu stanice.

Soutěžní otázka: 
Na jakou hodnotu můžete nechat nabít dárkovou kartu OC Atrium Flora?


1/ 1 až 1000 KčFlora_LOGO_claim_CMYK

2/ 300 až 4000 Kč

3/ 1000 až 10000 Kč


Tři výherci, kteří do 14. 2. 2016 správně odpoví na soutěžní otázku, získají dárkovou kartu nabitou na 500 Kč. Odpověď zasílejte na redakce@ijournal.cz s označením Soutěž – Atrium Flora. Uveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat.

Podpořte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknutím na tlačítko „Toto se mi líbí“. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Atrium Flora