ijournal.cz

Soutěžte celý rok s Billou o nákup v hodnotě 60 000 Kč

red Zdroj: Billa 12.3.2022 Soutěže

Společnost BILLA odměňuje své věrné zákazníky pravidelně. Kromě možnosti pořídit zboží se slevou, které nabízí v rámci svých věrnostních akcí, se rozhodla v tomto roce spustit soutěž o nákup potravin na celý rok. Do konce roku 2022 tak odmění celkem 47 členů BILLA Bonus clubu. Obdaruje je dárkovými kartami v celkové hodnotě 2 820 000 korun.

BBC_2022_soutez_rocni_nakupČlenství zákazníků v jednom z nejstarších loajálních programů BILLA Bonus clubu se dlouhodobě vyplácí. Jen od začátku letošního roku měli zákazníci možnost pořídit si designové nádobí značky Moods za zvýhodněnou cenu nebo vyměnit své nastřádané body za 10% slevu na nákup.

Již probíhající soutěž řetězce výhodnost nakupování v BILLE ještě více podtrhne. Od 9. února do 31. prosince 2022 bude každý kalendářní týden vylosován jeden výherce celoročního nákupu. BILLA tím chce poděkovat svým stávajícím zákazníkům za věrnost a ty, co ještě členy klubu nejsou, motivovat k registraci.

„Věrní zákazníci jsou pro nás klíčoví, proto se jim v průběhu roku snažíme dávat vždy něco navíc, ať už v podobě speciálních kampaní, slev na potraviny nebo zboží a služby u našich partnerů,“ říká Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti BILLA ČR.

„V tomto roce jsme se rozhodli, že nakupování všem členům BILLA Bonus clubu ještě více zpříjemníme, proto přicházíme s unikátní soutěží o celoroční nákup potravin zdarma a já pevně věřím, že naši iniciativu zákazníci ocení a do soutěže se nám přihlásí. Šanci na výhru má až do konce roku každý,“ dodává Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti BILLA ČR.

Minimální částka za nákup pro zařazení do slosování není společností stanovena. Soutěžícímu stačí při nákupu použít svou BBC kartu a zaregistrovat její číslo na www.billa.cz/soutez, kde jsou zveřejněny i detailní informace o soutěži. Registraci do soutěže není nutné opakovat, stačí jedna po dobu celé soutěže.

 

Jak se stát členem BILLA Bonus clubu?

V případě, že ještě nejste členem BILLA Bonus clubu, stačí vyplnit registrační formulář u pokladny, kde po vyplnění dostanete ihned věrnostní kartu. Registraci je možné udělat rovněž přes mobilní aplikaci BILLA Czech. Dále stačí už jenom nakupovat v BILLE a sbírat body. Při každém nákupu od 50 Kč získáte 1 BILLA bod. Další body jsou automaticky přičítány za každých 50 Kč nákupu. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách je možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.billa.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Billa