ijournal.cz

Soutěž o tři balíčky Revitalon pro podporu kvality a kondice vlasů

red Zdroj: Vitar 14.12.2021 Soutěže

Problémy s vlasy řeší čas od času asi každá žena. Potíží, které nás mohou trápit, je celá řada. S některými si dokážeme poradit, jiné se řeší obtížně a dlouho. Navíc, některá roční období jako by problémy s kondicí vlasů ještě přivolávala. A právě v zimě není zvýšené vypadávání vlasů nic neobvyklého.

Kvalitu vlasů ovlivní naše genetická výbava, životospráva, ale i péče, kterou jim dopřejeme. Každý jsme jiný a stejně tak jsou různé i naše vlasy. Někdo je má jemné, takže se obtížně tvarují a udržují, jiná kštice je silná, suchá ale velmi často i krepatá. 

Specifické problémy přináší barvení a odbarvování. K nejčastějším steskům však patří potíže s vlasy, které se třepí, lámou a vypadávají. V takových případech je pomoc složitá a neobejde se bez trpělivosti.

Právě pro vlasy řídké a poškozené je připravena řada vlasové péče Revitalon, která obsahuje šampon, sérum a kapsle určené k posílení kondice vlasů.

 

O CO SOUTĚŽÍME

Revitalon_box_579KcRevitalon dárková kazeta je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určených pro slabé, poškozené a vypadávající vlasy. Obsahuje kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny, jež podporují růst vlasů. 

Jedna kapsle doplňku stravy obsahuje extra silné složení    18 účinných látek, které vyživují vlasy přímo od kořínků. 

Sérum se aplikuje přímo na pokožku do mokrých nebo suchých vlasů a již se neoplachuje. Vyživuje vlasové kořínky a podporuje normální růst vlasů. Vlasy nezatěžuje a není mastné. Pro intenzivní kúru se aplikuje 1x denně, pro udržovací kúru stačí 3x týdně.

 

Soutěžní otázka:
Kolik účinných látek obsahuje jedna kapsle Revitalon Forte?

 
Správnou odpověď (nápovědu naleznete v článku) pošlete do 23. prosince 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Revitalon. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar