ijournal.cz

Soutěž o tři balíčky dentálních pamlsků pro psy značky Whimzees, novinky na českém trhu

red Zdroj: Whimzees 26.11.2017 Soutěže
341235Seznamte se s novými dentálními pamlsky od značky WHIMZEES. Ta přichází na český trh z Holandska, kde se těší velkému úspěchu mezi milovníky psů. Pamlsky WHIMZEES se vyznačují především čistě přírodním složením a také unikátními tvary, které zajišťují správný průtok krve dásněmi a zabraňují nepříjemnému dechu a tvorbě zubního kamene.

Obsahují také šest přírodních, funkčních složek bez umělých přísad, barviv, ochucovadel, konzervantů, geneticky modifikovaných organizmů, lepku nebo masa. Rovněž obsahují hodně vlákniny a málo kalorií a cukru. Celkově jsou tedy pro psy velmi dobře stravitelné.

341239Veškerou nabídku pamlsků WHIMZEES naleznete nově na prodejnách Pet Center nebo na webových stránkách https://www.whimzees.com/cs, kde také naleznete nápovědu k naší soutěžní otázce, která zní:

Pamlsky WHIMZEES se, kromě čistě přírodního složení, vyznačují i unikátními tvary. Mezi ně PATŘÍ například:


a) pamlsek ve tvaru kočičky
b) pamlsek ve tvaru jelena
c) pamlsek ve tvaru ježkaSprávnou odpověď zašlete nejpozději do 5. 12. 2017 na emailovou adresu redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – pamlsky. Tři výherce budeme kontaktovat emailem pro upřesnění zasílacích údajů.


VýstřižekLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Whimzees