ijournal.cz

Soutěž o Rowenta vysoušeč vlasů Premium Care Studio Dry

red Zdroj: Rowenta 11.7.2017 Soutěže

ROWENTA_vysousec STUDIO DRYŽeny, které respektují své vlasy, používají ohleduplné vysoušeče. Vysoušeč vlasů PREMIUM CARE STUDIO DRY vysuší vlasy rychle a zároveň šetrně. Technologie ADVANCED CARE zabraňuje přesoušení a poškození vlasů, můžete si zvolit takovou teplotu, kterou považujete za vhodnou. Vaše vlasy jsou také chráněny před poškozením díky patentovanému povrchu s kašmírovým keratinem a arganovým olejem. Hladkých a lesklých vlasů lze při vysoušení docílit díky ionizačnímu systému, který eliminuje statickou elektřinu.ROWENTA_Brush&Straight_5

Vysoušení vlasů je velmi rychlé s příkonem 2 100 W. Na výběr máte ze tří stupňů nastavení teploty, vysoušeč je obohacen o funkci studeného vzduchu pro pevnou fixaci účesu. Přirozeného objemu a vln dosáhnete praktickým koncentrátorem.

 image Rowenta


Vyhrajte v naší červencové soutěži vysoušeč vlasů Premium Car Studio Care (doporučená cena: 899 korun).

Soutěžní otázka:
Studený vzduch u fénů je kromě fixace účesu vhodný pro vlasy

A) citlivé
B) snadno se mastící
C) s lupy

Správnou odpověď pošlete do 20. července 2017 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte, prosím, Soutěž – fén (celé). Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondeční adresu pro případné odeslání výhry.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rowenta