ijournal.cz

Soutěž o kuchařku PROSTŘENO!

red Zdroj: FTV Prima 17.6.2019 Soutěže

Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Už ji máte?

Prostřeno! – tento pořad si během deseti let vysílání zamilovaly statisíce diváků napříč celou Českou republikou. V rámci jubilea dárek dostanou diváci. Knihu receptů, které mohou obohatit každý rodinný jídelníček.

Amatérské vaření dokáže totiž nejen pobavit, ale také inspirovat. Ochutnejte krajové speciality i zahraniční experimenty v podání těch, kdo kulinařinu nevystudovali, ale k přípravě pokrmů přistupují s láskou. Nová kniha představuje průřez celou historií Prostřeno! – vybrali jsme z téměř dvou tisíc soutěžních receptů sto nejzajímavějších a doplnili je o tipy, které se do kuchyně vždycky hodí. Dobrou chuť!

prostreno_obalka
V létě je mnohem víc času na to postavit se k plotně. S celou rodinou. Co takhle vyzkoušet tipy kuchařů, kteří své recepty prověřili roky domácí praxe? Rodinné recepty, které utužují vztahy i lásku? Letní čas je pro experimenty v kuchyni jako dělaný.

Více na www.iprima.cz/prostreno

Soutěž o knihu – kuchařku PROSTŘENO! 

Kolik chodů bylo uvařeno během doby vysílání Prostřeno!?

a)      Méně než dva tisíce

b)      Více než 8800

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 26. června 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – Prostřeno! Výherce budeme kontaktovat emailem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima