ijournal.cz

Soutěž o knižní novinku Karolína, domácí kuchařka

red Zdroj: FTV Prima sro 10.12.2014 Soutěže
Karolína, Domácí kuchařka - recepty pro každou příležitost, pro všechny situace, které běžný život přináší, je zároveň inspirací a přidanou hodnotou. Domácí kuchařka má v televizním pořadu dvojí význam. Tou je jak Karolína, ale i samotná kniha „receptů pro každou příležitost“. „Do té si stále vpisuji nové recepty, doplňuju a opravuju recepty stávající, vystřihuju, fotím, opisuju a sbírám zajímavé recepty. Zkouším nové suroviny a postupy, učím se od zkušenějších, nechávám se inspirovat tak, abych měla recept pro každou příležitost. Tedy abych byla připravena na všemožné situace, které život pracující moderní matky s více dětmi přináší, abych za každých podmínek byla schopna svým blízkým vždy připravit dobré kvalitní a zajímavé jídlo.“

kniha

Vyhrajte knihu Karolína, Domácí kuchařka. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:

Kolik dílů Karolína natočila pro TV Prima? 

Správnou odpověď posílejte na adresu: redakce@ijournal.cz do 20. prosince 2014. Do předmětu uveďte „kuchařka“. Nápovědu najdete na našem webu v rubrice TV.
Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.czkliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro