ijournal.cz

Soutěž o Brit Fresh nové konzervy s obsahem čerstvého masa pro vaše psy

red Zdroj: www.krmivo-brit.cz 16.6.2020 Soutěže
Řada superprémiových holistických krmiv pro psy Brit Fresh se nově rozšířila také o konzervy. Stejně jako v případě granulí, i zde vsadil výrobce na čerstvé maso doplněné mixem bylin z lokálních zdrojů, staré kulturní plodiny a další zdraví prospěšné suroviny. Maso v čerstvé formě si tak uchovává svou přirozenou šťávu, a tedy i chuť.

Brit Fresh


Základem konzerv Brit Fresh je 70% čerstvého masa, které je před zpracováním namísto mražení pouze chlazeno a následně do několika hodin zpracováno. Díky tomu si přirozeně uchovává šťávu obsahující látky, které zachovávají jedinečné chuťové vlastnosti. Psi si tak mohou pochutnat na čerstvé krůtě, telecím, kuřeti, rybě, kachně nebo hovězím.

V rámci holistické filozofie hlásající návrat k přírodním zdrojům byly voleny i přílohy k masu. Receptury proto obsahují staré kulturní plodiny jako pohanku, topinambur nebo proso, ovoce, zeleninu a další suroviny, které prospívají zdraví. Konzervy slouží jako kompletní krmivo i doplněk ke granulím. Současně pomáhají zlepšit příjem potravy a doplnit tekutiny. V jejich složení nenajdete lepek, sóju, konzervanty, barviva ani GMO.

Součástí řady Brit Fresh jsou kromě nových konzerv také holistické granule. Ty obsahují 40% masa v čerstvé formě, které díky vynechání jednoho kroku zpracování nejenže zachovává výživové vlastnosti, ale především krásně voní a skvěle chutná.

 

Zapojte se do naší další soutěže, pět z vás vyhraje balíček konzerv Brit Fresh v hodnotě 500 Kč.

FRESH_fish
Soutěžní otázka: Který druh masa v konzervách Brit Fresh nenajdete?

a) TelecíFRESH_duck

b) Kuřecí

c) Vepřové


Správnou odpověď posílejte do nejpozději do 25. června 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Brit. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.krmivo-brit.cz