ijournal.cz

Soutěž o balíček s produkty od Dr. Gayeho

red Zdroj: MEDINATUR – Dr. Gaye 13.9.2022 Soutěže

MEDINATUR je projekt zabývající se podporou lidského zdraví a kvality života. Výrobky MUDr. Papa Gaye (původem ze Senegalu) jsou na českém trhu již od roku 1999 a jsou používány kožními lékaři, pediatry i alergology. Jsou hypoalergenní, léčí, tlumí bolest a v některých případech potlačují i kožní alergické reakce. Zakoupit je lze ve všech lékárnách v ČR.

Představujeme vám nyní tři produkty regenerační kúry a relaxace k použití v domácím prostředí, které do naší zářijové soutěže společnost MEDINATUR poskytla.

karitol-sport
Karitol Sport
                                                                                                   hmotnost 100 ml

Je vhodný nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro běžné sportovní nadšence. Pravidelné použití Karitolu Sport pomáhá předcházet svalové bolesti, namoženým nebo natrženým svalům a křečím. Pro utišení bolesti je dobré aplikovat Karitol Sport pravidelně alespoň dvakrát denně na postižené místo. Vhodný je také k prevenci při předcházení bolestivých obtíží a svalovému namožení.

Obsahuje:                                                                                                        

  • Habešský pepř neboli černé chilli
  • Kostival
  • Kaštan
  • Mentol

 

Hydrating Lip BalmHydrating Lip Balm

Hydratační a vyživující balzám na rty
hmotnost 15 ml

Při pravidelném používání zajistí hebké rty, je ideální proti vnějším škodlivým vlivům v zimě, ve větru nebo na slunci. Urychluje hojení popraskaných nebo poraněných rtů. Výborně slouží i jako hydratační podklad pod rtěnku.
Nanášejte omytým a osušeným prstem dle potřeby několikrát denně, na noc můžete aplikovat větší vrstvu jako intenzivnější kúru.

sůl
Relaxační sůl z růžového jezera                                                      
hmotnost 70 g

Dopřejte si koupel díky soli do koupele z Růžového jezera. Zajistí vám pocit jako v lázních, kůže je vláčná a hebká, blahodárně působí i na cévy. Obsahuje minerály jako hořčík, vápník, draslík a stopové prvky (např. železo, brom). Je obohacena o shea máslo a levandulové silice. Stačí rozpustit obsah sáčku v teplé vodě cca 37° – 40°C a setrvat v ní 20 až 30 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou. Nepoužívejte mýdlo. Relaxujte dalších 10 až 15 minut v teple.Soutěžte o balíček tří produktů Dr. Gaye, stačí odpovědět na soutěžní otázku:


Jaký je původ surovin, které společnost Medinatur dává do svých produktů, a které mají jedinečné účinky?

a) Srí Lanka
b) Sierra Leone
c) Senegal

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 22. září 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Medinatur. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: MEDINATUR – Dr. Gaye