ijournal.cz

Soutěž: Jak na povánoční kila? Hubněte bez hladu s ReduXinem!

red Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. 8.1.2023 Soutěže

Jedním z nejčastějších předsevzetí bývá hubnutí nejen povánočních kil. Vyjma sportu, jehož praktikování je v zimních měsících ztížené povětrnostními podmínkami, ale i únavou, lze váhu redukovat také s pomocí doplňků stravy s glukomananem. Jedná se o druh vlákniny, který zaplní žaludek a dodá pocit sytosti, čímž umožní snížit příjem kalorií. Lze tak efektivně hubnout bez nepříjemného pocitu hladu.

bylinaGlukomanan je ve vodě rozpustný polysacharid, který můžeme nalézt v hlízách rostliny Zmijovec indický, nebo-li Konjac. Kořen Konjacu pochází z jihovýchodní Asie a je známý svojí úžasnou schopností vstřebávat vodu, díky čemuž se mění na gel. Od ostatních druhů rozpustné vlákniny se liší svoji vysokou viskozitou, proto je tak účinný při hubnutí. Mimo to je zcela přírodní, nízkokalorický a snižuje vstřebávání proteinů a tuků.

Klinické studie

Glukomanan má zdokumentované účinky na snížení váhy za dodržení nízkoenergetické diety. Několik náhodných řízených testů zkoumalo účinky Glukomananu ve spojitosti s hubnutím. V nejrozsáhlejším výzkumu byl 176 osobám s nadváhou, kteří drželi nízkokalorickou dietu, podáván buďto doplněk stravy s obsahem Glukomananu, nebo placebo. Výsledky ukázaly, že všechny testované skupiny, jimž byl podáván Glukomanan, ztratily po pěti týdnech na váze více, než skupiny, jimž bylo podáváno placebo.

Snižuje chuť na sladké

Další účinnou látkou při hubnutí je chrom, který přispívá k tomu, aby měl metabolismus dostatek makroživin a ke správné hladině glukózy v krvi. Reguluje hladinu krevního cukru, a tím pádem klesá chuť na sladké.

image hubnuti

Podporuje metabolismus a energetickou hladinu

Vitamíny B3 a B12 naopak podporují trávení a energetický metabolismus, čímž přispívají ke snížení únavy. Spolu s glukomananem a chromem tak tvoří perfektní trojici přísad pro úspěšné hubnutí! Kombinaci všech tří složek lze nalézt například v doplňku stravy ReduXin. „Jedná se o zcela přírodní produkt s obsahem glukomananu. Kapsle s glukomananem se užívají před jídlem, vláknina v žaludku nabobtná a díky tomu se cítíte zasycení, i když sníte menší porci jídla,“ říká Jan Řepa, PR Manager značky NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

ReduXin forte
Soutěž o balení ReduXinu. Odpovězte na tuto otázku:

Ve kterých oblastech roste Zmijovec indický?

a) v tropických deštných lesích Asie, Afriky, Austrálie a Polynésie

b) na plantážích v jižní a střední Americe

c) úrodná pole jihozápadní Evropy (Itálie, Španělsko)


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 16. ledna 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – ReduXin. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Více na: www.reduxin.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.