Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 24.Květen 2019
ijournal.cz

SLOVENSKÉ DIVY se POPRVÉ sejdou v pražské Lucerně 1. února 2016

red Zdroj: Agentura Martin Production 20.12.2015 Aktuality a pozvánky, Hudba

Jménem agentury Martin Production přijměte co nejsrdečnější pozvání na jedinečný a neopakovatelný slavnostní galakoncert „Slovenské divy“ v Praze, který se dle archivů legendárního sálu pražské Lucerny ještě nikdy neuskutečnil.

Na pódiu se sejdou pouze slovenské zpěvačky a herečky napříč hudebními žánry a to v takovém složení, v jakém se dle vlastních slov interpretek nepotkaly ani Slovensku.

Má to pro ně být vlastně takový megaslovenský Silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem. Některé ze slovenských zpěvaček si v Lucerně zazpívají po 10, 20, 30 i 40 let dlouhé pauze a některé z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu.

PLAKÁT_-_Slovenske-divy 

Protipólem slovenských zpěvaček budou jejich hosté v podání slovenského operní tria La Gioia, které vystoupí se Sisou Sklovskou. Zpěvák Martin France si zazpívá premiérově duet s legendou slovenské hudební scény Janou Kocianovou. Rádi bychom také překvapili návštěvníky tohoto koncertu, takže: „možná přijde i…“ zvou pořadatelé.


Všechny interpretky doprovodí Rozhlasový Big Band Gustava Broma včele s Vladimírem Valovičem.

PrintVstupenky je možné zakoupit od 490 – 1290 Kč v sítích Ticketpro – www.ticketpro.cz.

„Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci se společností AVON Cosmetics s.r.o. věnovat 100 Kč z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prsu. Peníze budou použity na preventnivní programy spojené s bojem s touto zákeřnou nemocí“, říká hlavní producent koncertu Martin France.

Společně s realizačním týmem se těší na setkání v pražské Lucerně 1. února 2016

JANA KOCIANOVÁ, MARCELA LAIFEROVÁ, SISA SKLOVSKA, YVETTA BLANAROVIČOVÁ, KATARÍNA HASPROVÁ, EVA MÁZIKOVÁ, HELENA BLEHÁROVÁ, TWiiNS, NELA POCISKOVÁ, ZUZANA MAURÉRY, MARCELA MOLNÁROVÁ, LUCIA ŠORALOVÁ, ANDREA  ZIMÁNYIOVÁ a další. 

  • Pozn redakce: připravujeme pro vás v nejbližších dnech soutěž o vstupenky na tento koncert, sledujte proto pozorně naše stránky, abyste tuto možnost nepromeškali.

Zde upoutávka na koncert : 

1/ 
 https://www.youtube.com/watch?v=0gyYCbc7bEc&feature=youtu.be  

2/  https://vimeo.com/142498448

3/  https://www.youtube.com/watch?v=pScghSKlIvU&feature=youtu.be


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Agentura Martin Production