ijournal.cz

Slavnostní otevření Café Level & Bar v OC Arkády Pankrác

red Zdroj: Café Level 22.3.2019 Párty a večírky
Slavnostní otevření Café Level v úterý 19.března si nenechala ujít řada známých tváří. Party večerem provedl moderátor Ondřej Novotný. Dorazili České Miss Nikol Švantnerová, Andrea Bezděková a Eliška Bučková, zpěvák a herec Milan Peroutka, moderátorka Petra Svoboda, moderátorka a modelka Monika Leová, zpěvačka Míša Nosková s dcerou, Česká Miss Lea Šteflíčková, třetí nejkrásnější Češka tohoto roku Tereza Křivánková, herečka Henrieta Hornáčková, Muž roku 2017 Matyáš Hložek, herečka a zpěvačka Anička Slováčková, moderátorka Veronika Farářová, modelka Aneta Vignerová, zpěvák Niko a další pozvaní hosté.

Cafe Level
Petra Svoboda se poprvé od oznámení těhotenství objevila ve společnosti. S partnerem Ondřejem Křivkou se těší na chlapečka. Petra je v druhém trimestru a vypadá skvěle. „Cítím se velmi dobře. Nevolnosti už žádné nemám. Je to moc fajn,“ řekla Svoboda. „Nahoře mám zatím asi dvě kila, cítím to vlastně jen na bříšku,“ usmála se moderátorka zpráv na Nově. Petra se nedávno s partnerem zasnoubila. Prozradila ale, že svatba zřejmě bude až po porodu. „Myslím, že není kam spěchat. Teď je na prvním místě miminko, svatba bude určitě až později,“ dodala.

Petra Svoboda
Naopak single období nyní prožívá Matyáš Hložek, který se také svěřil se svým soukromím. Překvapivý rozchod s modelkou Sárou Struhařovou už proběhl před pár týdny, vše ale naštěstí přebolelo. Nyní ho čeká operace kolene a rehabilitace, aby se mohl v plné kondici vrátit do fitka a na přehlídková mola. „Zdraví na prvním místě.“ Kvůli zdravotním komplikacím, které v loňském roce provázely Milana Peroutku a velkému pracovnímu vytížení nějak nezbyl čas na studium na vysoké škole, které by rád konečně letos do léta dokončil.

Matyáš Hložek s Aničkou Slováčkovou Milan Peroutkacafe_level

Nově otevřená kavárna&Bar v pražských Arkádách nabízí příjemné posezení u kávy, nealkoholických nápojů i alko drinků. Úžasnou nabídku dortů a zákusků doplňují např. čerstvé zeleninové saláty.

Najdete ji v I. patře u zadního vchodu od metra, v době od 9.00 do 21.00 v pondělí až neděli.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Café Level