Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Slavné Jany bujaře slavily a kdo byl srandovně fajn?

red Zdroj: a foto: Cafe 80's 25.5.2017 Párty a večírky
Ve středu 24. května slaví svátek všechny Jany. V českém showbyznysu je žen s tímto krásným jménem poměrně dost. A tak se stalo, že na jednom místě se sešly moderátorka Jana Adamcová, herečka Jana Stryková a modelka a farmaceutka Jana Doleželová, aby svůj svátek řádně oslavily.

1_Jany_slavily_svátek._J._Adamcová,_J._Doleželová,_J._Stryková

Děvčata vyrazila do pražského klubu Cafe 80′s, kde nabízejí skvělé drinky, atmosféru osmdesátek a hudbu na přání. „Já mám ráda Mochito, ale s chutí ochutnávám i jiné drinky. V poslední době zejména nealkoholické, vzhledem k mému stavu. Beru antibiotika, takže momentálně piju něco, co mě osvěží, nakopne a neobsahuje alkohol,“ svěřila se krásná Jana Stryková, kterou doprovodil její přítel. V klubu měla Jana opravdu široký výběr nealka, v nabídce našla fialkovou limonádu, okurkovou, ale i celou řadu koktejlu, třeba Davirgin Mojito či Virgin Cuba Libre.

Jana_Stryková_s_přítelem

Další oslavenkyně Jana Adamcová si večer rovněž báječně užívala: „ Osmdesátá léta ve mně evokují diskotéky a první vrásky z lásky. Je báječné, když se můžete aspoň na chvilku vrátit zpět, do těch hezkých vzpomínek, díky této klubové atmosféře. Je to takový očistný pocit, nabijete si baterky a jedete dál,“ uvedla sympatická moderátorka, která popíjela hlavně suché bílé víno a bublinky.

V._Procházková,_J._Adamcová,_A._Háma

Ten večer se v klubu Cafe 80′s, bavily i další známé tváře. Zapařit přišel zpěvák a idol ženských srdcí Ondřej Ruml. „ Retro mě hodně baví, líbí se mi stará auta, elektronika, zkrátka veškerý retro design mám rád. Co se týče hudby, zaujala mne ABBA a taky George Michael,“prozradil Ondra, který v klubu většinou popíjí oblíbenou Piňa Coladu a Bloody Marry.

Ondřej_Ruml_přijel_po_koncetu_v_Plzni

Přenést se do osmdesátých let přišla také herečka a zpěvačka Linda Finková, nadšená převážně z klubové hudby. „ Mám ráda jakoukoliv muziku z té doby, pustím si ji a je mi srandovně fajn. Slyším písničky z té doby a už mi cukají koutky. Vždyť to bylo v nejkrásnější době mého života. Člověk si ještě myslel, že může lehce změnit svět a taky že se z něj všichni podělají. Dále se mi vybaví moje bezstarostnost, vždyť jsem byla v pubertě, a taky mě zaplaví vztek na komunisty, protože jsem nesměla cestovat.“ Finková v té době začala fušovat do showbyznysu, takže podle jejich slov to byl fakt „vodvaz“. Zpěvák a milovník piva a whisky, Richard Tesařík zavzpomínal na tuto dobu velmi stručně a věcně: „Byl jsem o pětatřicet let mladší a hráli jsme reggae.“

Richard_Tesařík_v_roli_barmana,_A._Háma_konzument

Jako místo pracovního setkání  si tento klub vybrali tři představitelé Cassia z připravovaného muzikálu Iago, David Gránský, Milan Peroutka a Milan Korbel. Všichni mají sice spoustu práce, aleTři_Cassiové_z_muzikálu__Iago_._L._Korbel,_D._Gránský,_M._Peroutka možnost společně zapařit si rozhodně nemohli nechat ujít. A co si pod osmdesátkami představí Milan Peroutka? Paneláková sídliště, trvalé, koženkové volné bundy a vyšisované džíny. Představím si diskotékovou bezstarostnost, i když vím, že doba to byla spíše šedivá. Co se týká muziky, spíše vždycky koukám na ty klipy a říkám si, jak je ta móda strašně ošemetná, protože všechna vystoupení působí zpravidla srandovně. Trochu jsem zalitoval, že mi žádné takové nepadlo v ruletě i ve Tváři,“práskl talentovaný Milan. Všichni tři Cassiové sáhli po koktejlové novince, která má příznačný název Kamikaze. Přítomné dámy zase ochutnávaly drinky Daisy nebo Pink Squirell.

Sagi_také_přišel_na_drink

Celou noc za mixážním pultem váleli DJ Martin Hrdinka & Luděk Hrzal, hrající i na přání hvězd. Mezi dalšími, kteří si do klubu Cafe 80′s, přišli takzvaně vyhodit z kopýtka, se objevili: Andrea Bezděková, Tereza Budková, Aleš Háma, Andrea Kabická, Jan Kopečný, Veronika Procházková Chmelířová, Ondřej Měšťák, Radka Rosická, Petr Ryšavý, Nikol Švantnerová nebo Sagvan Tofi.

Všichni přítomní vyzkoušeli zbrusu nový parket, který tím svými tanečními kroky a drinky pokřtili. Tančilo, hrálo a pilo se až do ranních hodin. Některé celebrity si dokonce zkusily práci barmana a namíchaly si nápoje dle svých představ a chutí. Bylo patrné, že doba 80. let je zábavná pro jakoukoliv generaci a její atmosféra každého pohltí. Zkrátka podařený mejdan, na kterém nikomu nic nechybělo.

zasněná_Radka_Rosická

„Klub je oblíbený u všech generací, starší zavzpomínají a mladí mají retro rádi. V clubu Café 80’ se každý doslova vrátí zpět v čase a to i podtrhla nedávná rekonstrukce, která se nám velmi vydařila, to se musím pochválit! „řekl závěrem generální manažer music clubu Cafe 80´s Jan Mulač   

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Cafe 80's