ijournal.cz

Slané letní dobroty v Costa Coffee

red Zdroj: CostaCoffee 1.7.2014 Gastronomie

V kavárnách CostaCoffee myslí na všechny, kteří preferují během teplých letních dní něco menšího a především lehčího. Proto rozšířili nabídku o speciality středomořské kuchyně, které v nás probudí vzpomínky na dovolenou.

COSTA_COFFEE_ŘECKÝ_SALÁTŘecký salát s rajčátky, sýrem feta a černými olivami, kdo by odolal? Nebo byste raději něco trochu vydatnějšího, přesto zdravého? Jednoznačnou volbou je těstovinový salát s tuňákem, sušenými rajčaty, olivami a dýňovými semínky.

Nad panini plněným kousky kuřete grilovaného s gyros kořením doplněného dresinkem tzatziki a sýrem Madeland na vás dýchne vánek provoněný mořskou solí.

K obohacení jídelníčku o vlákninu přispěje i to, když bílé pečivo nahradíte celozrnným. COSTA_COFFEE_VAJEČNÝ_SANDWICHVyzkoušejte proto i ryze českou specialitu, celozrnný chléb s vaječnou pomazánkou posypanou pažitkou, který zvládnete i cestou na koupaliště.

Užívejte léta společně s kavárnami Costa Coffee a přijďte posedět na zahrádku nebo do příjemně klimatizovaného interiéru. Nebo už se vidíte u bazénu? Salát s oblíbeným ledovým nápojem si vezměte s sebou na cestu.

 COSTA_COFFEE_TĚSTOVINOVÝ_SALÁT

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CostaCoffee