ijournal.cz

Sladké vyznání ve francouzském stylu

red Zdroj: pekařství Paul 11.2.2022 Gastronomie

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, je ideální příležitostí vyjádřit své drahé polovičce, jak vám na ní – nebo na něm – záleží. S luxusními dortíky z francouzského pekařství PAUL to zvládnete i beze slov. Sladké překvapení doručené do práce učiní tento den nezapomenutelným, romantická večeře bude ještě slavnostnější. Je jen na vás, který ze speciálních dezertů pro tuto výjimečnou příležitost zvolíte. Úspěch je zaručen už předem.

PAUL_Glazé srdceLetošní novinkou je elegantní červené srdce s vanilkovým krémem, plné šťavnatých malin. Originální vzhled, který zaujme na první pohled, mu dodává lesklé čokoládové glazé v „zamilované“ červené barvě.

PAUL_Piškotová srdíčka
Půvabná dortová srdíčka si oblíbili zákazníci už loni, v nabídce pekařství PAUL tedy nesmí chybět. Lehké piškotové těsto, vanilkový máslový krém, čerstvé jahody nebo sladké maliny a samozřejmě pravý marcipán.     Kombinace, kterou okouzlíte každého!PAUL_Malinová makronka
Křehká makronka je francouzskou klasikou. Slavnostní příležitost však vyžaduje něco skutečně speciálního. Malinová makronka s lahodným krémem a čerstvými malinami je tou pravou sladkou tečkou za valentýnskou večeří ve dvou.

 

Valentýnské speciality budou v prodeji do 14. února.

 

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: pekařství Paul