ijournal.cz

Sladká oslava Mezinárodního dne žen. Francouzské pekařství PAUL podporuje ženy a dívky

red Zdroj: www.paul-cz.com 5.3.2021 Nezařazené

Po celém světě je 8. březen již více než 100 let dnem, který oslavuje ženy a dívky. Stejné poselství pak v sobě nese i symbolika #girlpower a #zenysobe. Speciálními zákusky z limitované edice od francouzského pekařství PAUL potěšíte nejen v tento den každou ženu, která je pro Vás důležitá. Sladkou odměnu si zaslouží všechny ženy, které pomáhají zvládat současnou náročnou situaci – od maminek a babiček až po lékařky a zdravotní sestry.

Limitovaná edice dezertů má dva společné jmenovatele – lahodnou chuť a růžovou barvu, která symbolizuje ženskost ve všech jejích podobách. Své blízké můžete podarovat třeba jahodovým nebo malinovým dortíkem s lahodným krémem, nebo si dát společně kávu a k ní srdce z křehkého lineckého těsta, ozdobené spoustou malin – skvělá kombinace! A co teprve neodolatelný Eclair s jemným krémem z mascarpone a pravé šlehačky s růžovým fondánem a křupavými kousky mrazem sušených jahod…  

Máte ve svém okolí ženu či dívku, která pozitivně ovlivnila váš život a které si vážíte? Poděkujte a oslaďte jí den úžasnými dezerty, které speciálně pro tuto příležitost připravili francouzští mistři cukráři z pekařství PAUL. Její radost pak můžete zachytit fotografií či videem a společně s hashtagy #girlpower a #paul_czech_republic sdílet na sociálních sítích. Na Instagramu navíc můžete vyhrát i poukázku na dobroty z Pekařství PAUL – stačí, když se stanete followerem pekařství PAUL na instagramu, fotku označíte uvedenými hashtagy a získáte pro ni nejvíce hlasů.

 

Soutěžit a ochutnávat sladké speciality můžete od 4. do 8. března 2021.

 

Vzhledem k vládním opatřením jsou některé pobočky uzavřeny – aktuální informace najdete na www.paul-cz.com

 

E-shop je v provozu bez omezení: shop.paul-cz.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.paul-cz.com