ijournal.cz

Simona Pechal – stylistka s „italský okem“

red Zdroj: Simona Pechal 26.10.2021 Celebrity
Známá stylistka celebrit a významných podnikatelů a firem Simona Pechal se rozhodla vrátit do České republiky. V posledních letech se aktivně věnovala práci stylistky v Itálii, přímo v kolébce italského módy v Miláně. V tomto městě studovala také na prestižní škole módní design a personal shopper. Své zkušenosti z tohoto módního centra přinesla nyní k nám a snaží se nabízet ty nejšpičkovější služby svým klientům, ať už je to styling nebo osobní nákupy.

civilní foto
u moře
Sama Simona Pechalová k tomu říká: „Chtěla bych tady jen pokračovat v tom, co jsem dělala již v Miláně, tedy věnovat se individuálním klientům. Specializuji se také na nákupy v zahraničí, což bude tady určitě něco méně obvyklého a tím pádem se to stane určitě přidanou hodnotou a navíc zvažuji i nějaké semináře, abych uspokojila i klientky, které nemají tolik prostředků na službu osobní stylistky. Nebráním se ani spolupráci se známými osobnostmi, což dokládá třeba poslední práce pro Veroniku Kašákovou, Davida Pastrňáka a jeho partnerku Rebeccu, Nikolu Buranskou nebo Petra Koláře”.

Petr Kolář

Stylistka Simona Pechalová za krátkou dobu, co se vrátila do Čech, stačila vybudovat síť klientů, kteří oceňují mezinárodní rozhled a „italské oko“, má za sebou několik focení pro významné osobnosti i jejich styling a také začala spolupracovat s časopisy, kde si žádají její svěží a nový pohled na možnosti, které móda má a které jsou tak nekonečné.

stylingsvůdné fotoPokud tedy zákazníci hledají někoho, kdo jim řekne jaký styl by jim sednul, nebo potřebují kvůli pracovnímu vytížení někoho, kdo jim doplní šatník a nebo chtějí jen poradit pro výjimečnou příležitost, tak jméno Simony Pechal určitě zazní jako možnost, jak docílit nejlepšího výsledku a být sám sebou.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Simona Pechal