Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Sexy příběh vtipem přímo NABITÝ!

red Zdroj: Palác knih Luxor 9.11.2014 Aktuality a pozvánky, Knihy

Mladá americká spisovatelka knih pro ženy, autorka bestselleru Nabíječ přijíždí do Prahy uvést pokračování s názvem Roštěnka.

Jménem Paláce knih Luxor a vydavatelství Mladá fronta a.s. jste srdečně zváni na křest knihy „New York Times Bestselling Author“ Alice ClaytonovéRoštěnka, v úterý 11. listopadu 2014 v 17:00 hodin

Knihu v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1 pokřtí Sára Saudková.

roštěnka

Kvůli komu Nabíječ zahodil klíč od svého harému? No přece kvůli Roštěnce! Jenže s postupem času se jejich vztah čím dál víc podobá jízdě na horské dráze.

Hra na společnou domácnost totiž nepřináší jen nebetyčné slasti, ale i strasti. Alespoň že Simon létá fotografovat po celém světě
a láska i hory přenáší. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné kecky, a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, kdyby víc času doma trávila i Caroline… (Že by v tom sehrála roli její cuketová buchta, nebo snad kuchyňský mixér?!) Jenže ta v práci neví, kam dřív skočit, a se zahnizďováním tolik nespěchá. Zkrátka blázinec na entou. A klidu jim nepřidají ani milostné eskapády jejich přátel a kocoura Clivea.

ALICE CLAYTONOVÁ léta pracovala v kosmetickém průmyslu, pak si však řekla dost, vzala do ruky laptop a odstartovala svou závratnou kariéru spisovatelky. Alice zbožňuje práci na zahradě (až na pletí záhonů), pečení (až na následné uklízení) a nedávno prozradila, že se jí podařilo přesvědčit svého přítele, aby se s ní konečně oženil.

Přeložila Jana Montorio Doležalová

249 Kč | flexovazba | 232 stran | 140 x 210 mm

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Palác knih Luxor