Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

Sexy Kate Matl vyměnila dům i auto za své nové CD MONO

eso Zdroj: www.katematl.com, foto: Herminapress 25.4.2015 Celebrity
matlovaPopová zpěvačka s českými kořeny Kateřina Mátlová vydala své debutové solové EP album pod názvem MONO, které obsahuje dva singly “ STEREO“ a „SONG OF FOREVER“. Vzniklo ve Švédsku, Německu a Česku a Kate si ho sponzorovala úplně sama na úkor luxusního bydlení nebo auta.
Na albu se podílejí autoři jako je Joakim Haukaas a Charlie Mason, kteří skládají pro popové hvězdy jako je Britney Spears či Miley Cyrus. také studio Tuneverse , kteří stojí mimo jiné za projektem Lou Bega – Mambo No 5. Videoklip  k písni STEREO režíroval Yemi AD a chystá se na svět v polovině května 2015.

V pražském Budha baru album pokřtili limitovanou lahví irské whiskey Tullamore Dew s jejím jménem Kate Matl kmotři – italský designér Luca Stradivari s Michalem Davidem, se kterým ji, včetně Dj BoBa, na jaře čeká velký koncert v již vyprodané O2 areně. Kate dala zase na oplátku kmotrům figurku 3D své vlastní postavy. Na párty nechyběl ani Kateřin přítel Yohann a spousta přátel, kteří ocenili ukázku i jejího tanečního kumštu, což bylo pro mnohé překvapením.

křest

Sólovému zpěvu se Kate věnuje převážně v Evropě 
Kateřina Mátlová vystupující nově pod uměleckým jménem Kate Matl účinkuje na mnoha společenských akcích a koncertech po celém světě (BMW tour Formule 1 po Evropě a Asii , Peirre-Lang tour v Asii nebo GQ shows po Evropě), vydala CD kompilaci  „Co láska si žádá“ spolu s Věrou Špinarovou a dalšími předními českými zpěvačkami, ve Švýcarku natočila a vydala Single „In the club on the Floor“ s Dj Tanja La Croix, v Rusku pak Kate prezentovala Českou republiku v celosvětové hudební soutěži New Wave.

V Německu se stala doprovodnou zpěvačkou evropsklého tour DjBoBa a následně se stala jeho stálou hlavní zpěvačkou. 
V České republice Kate chystá své pravidelné „Voice of Budha“ music nights a mnoho sólových evropských vystoupení především již zmíněného koncertu v  O2 areně.


CD můžete najít již na iTunes 
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

eso

Zdroj: www.katematl.com, foto: Herminapress