ijournal.cz

Šestý ročník D+D REAL Czech Masters začíná!

red Zdroj: D+D REAL Czech Masters, foto: Nextfoto 14.8.2019 Sport
Turnaj se koná od 15. do 18. srpna 2019 v Albatross Golf Resortu u Prahy. Již šestý ročník D+D Real Czech Masters přivítá světové golfové špičky a ve hře bude i třináct Čechů.

na tiskové konferenci
Poprvé na Czech Masters přijíždí jihoafričan Ernie Els s přezdívkou „Big Easy“. Diváci tak mají možnost vidět absolutní golfovou ikonu s přesahem i za hranice tohoto sportu. Na jeho kontě je 19 vítězství na zámořské PGA Tour, 28 na European T our včetně dvou titulů na The Open a dvou na US Open. „Letos hraje v Evropě teprve druhý turnaj, tím prvním bylo nedávno britské The Open. To je tedy další doklad toho, jak mimořádného golfistu jsme pro turnaj získali. Na jeho účasti jsme pracovali dva roky a letos to vyšlo“, říká Petr Dědek, majitel promotérské společnosti Relmost.

Kromě Ernieho Else se na turnaj vrací Padraig Harrington, aktuálně rydercupový kapitán týmu Evropy. Vloni mu jen těsně uniklo vítězství na Czech Open. Letos se pokusí o nápravu a o vítězství si zahraje proti Lee Westwoodovi, který před několika týdny odehrál úspěšně The Open, kde skončil čtvrtý. Na Albatross přijíždí již po čtvrté, což vypovídá o oblibě turnaje této bývalé světové jedničky. Návštěvníci uvidí i rakouského golfistu Bernda Wiesbergera, průběžně druhého hráče European Tour. V červenci vyhrál Scottish Open. Ve hře bude také pět předchozích vítězů Czech Masters včetně obhájce titulu Itala Pavana. Kapitán vítězného rydercupového týmu Evropy vloni v Paříži, Thomas Bjorn, doplňuje výčet zahraničních golfistů, o které fanoušci ve Vysokém Újezdě u Prahy nebudou ochuzeni.

Z českých profi golfistů dostali pozvánku Stanislav Matuš, profesionál s letošní nejlepší sezonou na Challenge Tour a Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Šimon Zach, Aleš Kořínek, Daniel Suchan, Petr Gál, Michal Pospíšil, Lukáš Tintěra. Šanci zahrát si na světové tour dostali amatéři Jiří Zuska, Jakub Bareš, Filip Ráža a Petr Hrubý.

Bohatý doprovodný program již tradičně k turnaji neodmyslitelně patří. Generální partner Raiffeeisenbank znovu přichystala soutěž o 100 000 Kč. Škoda Auto na místě představí více než 20 vozů Škoda včele s modernizovaným modelem Superb. Každý z účastníků se může zapojit do soutěže o zapůjčení auta na celý rok. „Navíc všichni majitelé vozů Škoda mají po celou dobu konání turnaje bezplatný vstup. Stačí ukázat u vstupu klíče od auta této značky“, říká Petr Janeba, vedoucí marketingu Škoda Auto Česká republika.

tisková konference

Zpestřením turnaje bude hvězdně obsazená Pilsner golfová klinika, každý divák navíc dostane žluté rádio s frekvencí 91,6 FM, na které bude vysílat od čtvrtka do neděle v areálu a okolí rádio Czech Masters. V turnajové vesničce proběhne food festival, novou kolekci oblečení speciálně ušitou pro Czech Masters si můžete prohlédnout v obchodu Brudra. Pro děti bude připraven zábavní park, do 15 let mají vstup do areálu zdarma.

Opět zdarma mají vstup i všichni registrovaní golfisté, držitelé jajékoli platební karty Raiffeisenbank, majitelé vozu Škoda, divák s tiketem Tipsportu vsazeným na turnaj alespoň za 50 Kč, členové věrnostního programu Emirates Skywards, držitelé zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje, Nespesso nebo GOPASS.

A kdo nebude moct na turnaj přijet osobně, o turnaj nepřijde, přímé přenosy odvysílá v plném rozsahu Golf Channel a také ČT Sport.

Albatross Golf Resort

U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Z dálnice D5 (Praha – Plzeň/Plzeň – Praha) sjeďte na exitu 5 směr Rudná, dále rovně přes silnici první třídy č. 605 (přes průmyslovou zónu) směr Nučice. V Nučicích u Rudné jeďte rovně směr Mezouň. Na konci obce Mezouň odbočte doprava směr Vysoký Újezd. Ve Vysokém Újezdu Vás na golfové hřiště dovede dopravní značení „Golfové hřiště“, které značí celou cestu z dálnice D5.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: D+D REAL Czech Masters, foto: Nextfoto